Google Ads Mobil Uygulaması

Hareket halindeyken kampanyalarınızla bağlantıyı sürdürme

Google Ads mobil uygulaması, kampanyalarınızı gerçek zamanlı olarak izlemenize, yüksek etkili önerileri incelemenize ve performansı iyileştirmek için hızlı işlem yapmanıza yardımcı olur.

Google Ads mobil uygulamasını indirin

Uygulamayı kolayca indirmek için cep telefonunuzun kamerasına aşağıdaki QR kodu okutun.

Google Ads mobil uygulaması nasıl çalışır?

İşiniz gereği bulunduğunuz konumdan bağımsız olarak, Google Ads mobil uygulaması ile kampanya performansını izleyebilir ve hareket halindeyken hızlıca iyileştirmeler yapabilirsiniz.

Hareket halinde olduğunuzda performansı izleme

İşlem yapmanız gerekip gerekmediğine karar vermek için hesapların, kampanyaların, reklam gruplarının, reklamlar ve anahtar kelimelerin performansını inceleyin.

Hesabınızı iyileştirmek için harekete geçme

Bilgisayarınıza erişemediğinizde kampanyalar, bütçeler, anahtar kelimeler ve diğer ayarlarda hızlıca değişiklik yapın. Ayrıca reklam oluşturup düzenleyebilirsiniz.

En etkili önerileri önceliklendirme

Performansınızı iyileştirmenin yanı sıra yüksek etkili önerileri hızlı ve kolay bir şekilde uygulamak için bu önerileri incelemek amacıyla optimizasyon puanından yararlanın.

Google Ads deneyiminizi geliştirme

Haftalık performans özetiniz hakkında veya reklamlarınızın onaylanmaması gibi durumlarda gerçek zamanlı olarak bildirim alın. Desteğe ihtiyacınız varsa doğrudan uygulama aracılığıyla bir uzmanla da iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama sayesinde gerçek sonuçlar elde etme

Bu şirketler, performansı iyileştirip verimliliği artırmak için Google Ads mobil uygulamasını kullanıyor.

Diesel.ie

"Bilgisayar başında olmadığımızda bile hesaplarımızla bağlantıyı sürdürmek bizim için çok önemli. Önerileri önceliklendirmek, incelemek ve uygulamak için Google Ads mobil uygulamasındaki optimizasyon puanını kullanıyoruz. Bu sayede, web sitemizin trafiğini bir önceki yıla göre 30 kat artırdık."

— Marka Yöneticisi, Diesel.ie

AGY47 (Dijital Performans Ajansı)

"Google Ads mobil uygulaması sayesinde hiçbir gelişmeyi kaçırmıyoruz. Performansı kontrol etmek, iyileştirmeler yapmak ve hareket halindeyken hesaplarımızı düzenli tutmak için Google Ads mobil uygulamasını kullanıyoruz. Böylece, haftada 2 saat zaman tasarrufu elde ettik."

— Ücretli Pazarlama Bölümü Başkanı, AGY47

Google Ads mobil uygulamasıyla hesabınızdan en iyi şekilde yararlanma

Google Ads mobil uygulamasını indirin

Uygulamayı kolayca indirmek için cep telefonunuzun kamerasına aşağıdaki QR kodu okutun.

Başka sorularınız mı var?