Video Kampanyaları

Videolarla hikâyenize hayat verin

Potansiyel müşterilere YouTube'da video izlerken ya da video ararken ulaşın ve sadece ilgi gösterdiklerinde ödeme yapın.

Video reklamlar dikkat çekerek ve talebi geniş kapsamlı olarak artırarak markanızın bilinirliğini artırmanıza yardımcı olabilir.

Hemen başlayın

3 adımda kullanmaya başlayın

Video reklamınızı oluşturun

Videonuzu YouTube'a yükleyin. Hedefleriniz için en iyi süre hakkında size ipuçları veririz.

Kitlenizi seçin

Konum, yaş, ilgi alanları ve daha fazlasına dayalı olarak videonuzu kimlerin göreceğini belirleyin.

Bütçenizi ayarlayın

Bir günlük bütçe ve aylık üst sınır belirleyin. Asla aylık limitinizin üzerinde ödeme yapmazsınız.

Video reklamlarla kitlenizi cezbedin

Kullanıcıları harekete geçirin

Video reklamlarla, kullanıcıların yapmasını istediğiniz işlemleri belirleyebilirsiniz. Bu işlemlere aşağıdakiler dahildir:

  • Kullanıcıların ürünlerinizi görebilmesi ve markanızı yakından tanıyabilmeleri için web sitenizi ziyaret etmeleri
  • Erişiminizi genişletebilmeniz ve marka bilinirliği oluşturabilmeniz için YouTube kanalında daha fazla video izlemeleri

Kitlenize erişin

Konum, ilgi alanları ve daha fazlasına dayalı olarak video reklamlarınızı görmesini istediğiniz kullanıcıları seçin. Videonuz, ilgili videolardan önce, bu videoların yanında veya arama sonuçlarında gösterilir. Videolar potansiyel müşterilerle birebir iletişim kurulmasını sağlayabilir.

Yalnızca kullanıcılar reklamınızı izlediğinde ödeme yapın

Esnek fiyatlandırma sistemimiz hemen her bütçe için uygundur. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı en az 30 saniye izlemeyi tercih ettiğinde, reklamın tamamını görüntülediğinde ya da bir harekete geçirici mesaj yer paylaşımını, kartı veya tamamlayıcı banner'ı tıklamak gibi bir işlemle reklamınızla bir etkileşime girdiğinde ödeme yaparsınız.

Gerçek zamanlı analizler elde edin

Ek performans istatistiklerine erişmek için Google Ads hesabınızı YouTube kanalınıza bağlayın. Ayrıca YouTube Analytics aracı, reklamlarınızı kimlerin izlediğini ve bu izleyicilerin reklamınızla nasıl etkileşimde bulunduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Video reklamların işletmeniz için neler yapabileceğini görün

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?