Google Ads Yönetici Hesapları

Tüm Google Ads hesaplarınızı tek bir yerden yönetin

Önceden Müşteri Merkezim (MM) olarak bilinen Yönetici Hesapları birden fazla hesabı yönetmenize yardımcı olabilir. Tek bir oturum açma işlemi ve kontrol paneliyle bu online reklam verme yöneticisi raporlama, erişim denetimi ve birleştirilmiş faturalandırma işlemlerinde size zaman tasarrufu sağlayabilir.

Yönetici hesabı oluşturun

Google Ads Yönetici Hesaplarının işleyişi

Tek bir oturum açarak birden fazla Google Ads hesabını yönetmek için hesapları birbirine bağlayın.

Hesaplar arasında kampanyaları yönetme

Günlük bütçeleri değiştirmek ve kampanyaları duraklatmak gibi, hesaplarda kolaylıkla güncellemeler yapın. Hesapları düzenlemek, otomatik kurallar oluşturmak ve uyarılarla e-posta bildirimleri ayarlamak için etiketleri kullanın.

Erişim ve denetim izni verme

Diğer yöneticilerle erişimi paylaşın, yeni erişim izni verin ve kullanıcıların rolü değiştiğinde erişim düzeyini kontrol edin.

Performansı izleme

Hesapların performansını kolaylıkla karşılaştırın ve dönüşümleri izleyin. Ayrıca, anahtar kelime performansından detay raporlamalarına kadar her şey için otomatik raporlar oluşturun ve paylaşın.

Faturalandırma işlemlerinizi birleştirin

Birkaç hesaba ait faturaları birleştirerek tek bir aylık faturaya dönüştürün. Bütçe güncellemeleri alın ve yönetici hesabı kontrol panelinizden hangi hesapların faturalandığını kolayca izleyin.

Tüm Google Ads hesaplarınızı tek bir yerden yönetin

Başka sorularınız mı var?