Tüm Google Ads hesaplarınıza tek bir yerden erişin.

Tüm Google Ads hesaplarınızı tek bir kontrol panelinden izleyin ve yönetin. Hesaplar arası kampanya yönetimi ve raporlama, erişim kontrolü ve birleştirilmiş faturalandırma ile zamandan tasarruf edin.

HEMEN BAŞLAYIN
scroll icon
"Yönetici hesabımızdaki yeni kampanyalar görünümü sayesinde, tüm kampanyalarımızı artık tek bir görünümden yönetebiliyor ve optimize edebiliyoruz."
Jeremy Legrand, SEM Başkanı, Kaymu

NASIL ÇALIŞIR?

Hesaplarınıza kısa sürede erişin.

clock icon

Tek bir girişle zamandan tasarruf edin.

Yönetici hesabınız (eski adıyla Müşteri Merkezim veya MM) ile, yönettiğiniz tüm Google Ads hesaplarını birbirine bağlayabilir ve bu hesaplara tek bir girişle erişebilirsiniz. Hesapları bağlamak için şifre istemenize gerek yoktur, izin istemeniz yeterlidir.

visibility icon

Tüm hesaplarınızı aynı anda görün.

Farklı hesap ve kampanyaları yönetin veya hepsini aynı anda görün. Hesapları düzenlemek, otomatik kurallar oluşturmak ve uyarılarla e-posta bildirimleri ayarlamak için hesap etiketlerini kullanın. Ayrıca günlük bütçeleri güncelleyerek ve kampanyalarınızı etkinleştirerek veya duraklatarak hesaplarda hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

access icon

Erişim ve kontrol izni verin.

Yönetici hesapları, daha büyük kurumsal ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Diğer yöneticilerle erişimi paylaşmak, yeni erişim izni vermek ve kullanıcıların rolü değiştiğinde erişim düzeyini kontrol etmek için katmanlı alt yönetici hesapları oluşturun.

DAHA FAZLA BİLGİ

Bilgilendirici raporlar oluşturun

Nelerin işe yaradığını görün. İşe yaramayanları düzeltin.

checkboard icon

Performansı izleyin ve raporları paylaşın.

Tüm hesapların performansını kolayca karşılaştırın ve anahtar kelime performansından detaylar raporlamasına kadar farklı raporlar çalıştırın. Ayrıca otomatik olarak düzenli bir şekilde rapor oluşturmak ve bu raporları e-postayla göndermek için ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.

graphline icon

Hesaplar arası dönüşüm izlemeyi ayarlayın.

Tek bir dönüşüm kodu snippet'i kullanarak birden çok Google Ads hesabındaki dönüşümleri izleyin. Bu sayede daha basit ve daha güçlü raporlar oluşturabilir, anahtar kelimeleri izleyebilir, hatalı sayım miktarını düşürebilir ve web sitenizi hızlandırabilirsiniz.

Faturalandırmanızı birleştirin

Faturalandırmayı kolaylaştırın.

thanks icon

Faturalandırmayı daha basit hale getirin.

Birleştirilmiş faturalandırma; ajanslar, bayiler ve büyük reklamverenlerin birkaç hesaba ait faturaları birleştirerek tek bir aylık faturaya dönüştürmesini sağlayan basit bir yoldur. Reklam sunma maliyetlerini müşterilerinize iletiyorsanız her Google Ads hesabı için etkinlikleri gösteren bir aylık maliyet raporu sağlarız.

graphbar box icon

Bütçeler hakkında bilgi sahibi olun.

Tüm yönetilen hesaplarınız için bütçe güncellemeleri alın ve yönetici hesabı kontrol panelinizden hangi hesapların faturalandığını kolayca izleyin. "Bütçe" sekmesinde, tüm yönetilen hesaplarınıza ilişkin harcamaları izlemenize yardımcı olmak üzere ilgili fatura bilgileri gösterilir.

Başlayın.

Yönetici hesapları oluşturun ve tüm kampanyalarınızı daha basit hale getirin.

HEMEN BAŞLAYIN