Google Ads pārziņa konti

Visu jūsu Google Ads kontu pārvaldība vienuviet

Izmantojot pārziņa kontus (iepriekš dēvēti par Klientu centru — KC), varat pārvaldīt vairākus kontus. Jums vairs nav jālieto vairāki pieteikumvārdi un informācijas paneļi, un varat ietaupīt laiku, izmantojot šajā tiešsaistes reklamēšanas pārvaldniekā piedāvātos pārskatus, piekļuves kontroli un apvienotos norēķinus.

Izveidot pārziņa kontu

Google Ads pārziņa kontu darbības principi

Saistiet vairākus Google Ads kontus, lai varētu tiem piekļūt un tos pārvaldīt tiešsaistē, izmantojot vienu pieteikumvārdu.

Kampaņu pārvaldība dažādos kontos

Vienkārši veiciet izmaiņas kontos, tostarp mainiet dienas budžetus un apturiet kampaņu darbību. Izmantojiet iezīmes, lai kārtotu kontus, izveidojiet automātiskas kārtulas, iestatiet brīdinājumus un saņemiet e-pasta paziņojumus.

Piekļuves piešķiršana un kontrole

Dalieties piekļuvē ar citiem pārziņiem, piešķiriet jaunas piekļuves atļaujas un kontrolējiet piekļuves līmeni, ja mainās kāda pārziņa loma.

Veiktspējas pārraudzība

Vienkārši salīdziniet veiktspēju un izsekojiet reklāmguvumus dažādos kontos. Izveidojiet un kopīgojiet automātiskus pārskatus par dažādiem datiem, sākot no atslēgvārdu veiktspējas un beidzot ar rādītāju pārskatu.

Norēķinu apvienošana

Apvienojiet vairāku kontu rēķinus vienā ikmēneša rēķinā. Saņemiet budžeta izmaiņas un ērti izsekojiet, kuram kontam tiek izrakstīts rēķins, izmantojot pārziņa konta informācijas paneli.

Visu jūsu Google Ads kontu pārvaldība vienuviet

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?