Visi jūsu Google Ads konti vienuviet.

Pārraugiet un pārvaldiet visus savus Google Ads kontus vienā informācijas panelī. Ietaupiet laiku, izmantojot vairāku kontu kampaņu pārvaldību un pārskatus, piekļuves kontroli un apvienotos norēķinus.

SĀKT TŪLĪT
scroll icon
“Jaunajā kampaņu skatā, kas tagad ir pieejams mūsu pārziņa kontā, varam vienuviet pārvaldīt un optimizēt visas savas kampaņas.”
Džeremijs Legrands (Jeremy Legrand), MPM nodaļas vadītājs, “Kaymu”

DARBĪBAS PRINCIPI

Ātri piekļūstiet kontiem.

clock icon

Ietaupiet laiku, izmantojot vienu pieteikšanās vārdu.

Izmantojot pārziņa kontu (iepriekš dēvēts par Klientu centru jeb KC), varat piesaistīt visus pārvaldītos Google Ads kontus un piekļūt tiem ar vienu pieteikšanās vārdu. Lai piesaistītu kontu, nav jāpieprasa parole — pietiek ar atļauju.

visibility icon

Skatiet visus kontus uzreiz.

Pārvaldiet atsevišķus kontus un kampaņas vai skatiet tos visus reizē. Izmantojiet kontu iezīmes, lai kārtotu kontus, izveidojiet automātiskas kārtulas un iestatiet brīdinājumus un e-pasta paziņojumus. Varat ātri rīkoties, atjauninot dienas budžetus vai iespējojot vai apturot kampaņas dažādos kontos.

access icon

Piešķiriet piekļuvi un kontroli.

Veidojot pārziņu kontus, tika ņemtas vērā organizēšanas prasības. Izveidojiet ligzdotus apakšpārziņu kontus, lai dalītos piekļuvē ar citiem pārziņiem, piešķirtu jaunas piekļuves atļaujas un kontrolētu piekļuves līmeni, ja mainās kāda pārziņa loma.

UZZINĀT VAIRĀK

Noderīgu pārskatu izveide

Uzziniet, kuri risinājumi darbojas. Labojiet tos, kuri nedarbojas.

checkboard icon

Pārraugiet veiktspēju un kopīgojiet pārskatus.

Ērti salīdziniet visu kontu veiktspēju un izveidojiet pārskatus par dažādiem datiem, sākot no atslēgvārdu veiktspējas un beidzot ar rādītāju pārskatu. Varat pielāgot iestatījumus, lai pārskati tiktu izveidoti automātiski un regulāri nosūtīti pa e-pastu.

graphline icon

Iestatiet starpkontu reklāmguvumu uzskaiti.

Izsekojiet reklāmguvumus vairākos Google Ads kontos, izmantojot vienu reklāmguvuma koda fragmentu. Tādējādi varat izveidot vienkāršākus, efektīvākus pārskatus, izsekot atslēgvārdus, izvairīties no nepareiziem aprēķiniem un paātrināt vietnes darbību.

Norēķinu apvienošana

Padariet norēķinus vienkāršākus.

thanks icon

Pilnveidojiet norēķinus.

Apvienotie norēķini ir vienkāršs veids, kā aģentūras, tālākpārdevēji un lieli reklāmdevēji var apvienot vairāku kontu rēķinus vienā ikmēneša rēķinā. Ja informāciju par reklāmu rādīšanas izmaksām nododat saviem klientiem, mēs nodrošināsim ikmēneša izmaksu pārskatu, kurā būs parādītas katra Google Ads konta darbības.

graphbar box icon

Sekojiet budžetiem.

Izmantojiet pārziņa konta informācijas paneli, lai saņemtu budžeta atjauninājumus visiem pārvaldītajiem kontiem un ērti izsekotu, kuram kontam tiek izrakstīts rēķins. Cilnē “Budžets” ir redzama saistītā norēķinu informācija, kas palīdzēs uzskaitīt tēriņus visos jūsu pārvaldītajos kontos.

Sāciet darbu.

Izveidojiet pārziņa kontus un pilnveidojiet savas kampaņas.

SĀKT TŪLĪT