Video kampaņas

Atdzīviniet savu stāstu, izmantojot video

Sasniedziet potenciālos klientus, kad viņi skatās vai meklē videoklipus vietnē YouTube, un maksājiet tikai tad, ja viņi izrāda interesi.

Videoreklāmas var palīdzēt paplašināt jūsu zīmola atpazīstamību, efektīvi piesaistot uzmanību un veicinot pieprasījuma palielināšanos.

Sākt tūlīt

Sāciet darbu, veicot trīs darbības

Izveidojiet savu videoreklāmu

Augšupielādējiet savu videoreklāmu vietnē YouTube. Mēs sniegsim padomus par jūsu mērķiem vispiemērotāko reklāmas ilgumu.

Izvēlieties mērķauditoriju

Nosakiet, kam tiks rādīts jūsu videoklips, ņemot vērā lietotāju atrašanās vietu, vecumu, intereses un citu informāciju.

Iestatiet budžetu

Pieņemiet lēmumu par dienas budžetu un rādīšanas biežumu mēnesī. Jūs nekad nemaksāsit vairāk par mēneša ierobežojumam noteikto summu.

Ieinteresējiet mērķauditoriju ar savām videoreklāmām

Lietotāju mudināšana uz rīcību

Izmantojot videoreklāmas, varat noteikt, kāda darbība lietotājiem, jūsuprāt, būtu jāveic. Tālāk sniegti piemēri.

  • Jāapmeklē jūsu tīmekļa vietne, lai skatītu produktus un iepazītu jūsu zīmolu
  • Jānoskatās vairāk videoklipu jūsu YouTube kanālā, lai jūs varētu paplašināt sasniedzamību un veicināt zīmola atpazīstamību

Sasniedziet savu mērķauditoriju

Izvēlieties, kam rādīsit savas videoreklāmas, ņemot vērā atrašanās vietu, intereses un citu informāciju. Jūsu videoreklāma tiks rādīta pirms vai blakus saistītiem videoklipiem vai meklēšanas rezultātos. Videoreklāmas var palīdzēt radīt personisku saikni ar potenciālajiem klientiem.

Maksājiet tikai tad, ja lietotāji skatās jūsu reklāmu

Mūsu piedāvātā pielāgojamā cenu noteikšana ir piemērota gandrīz jebkuram budžetam. Jūs maksājat tikai tad, ja lietotājs noskatās vismaz 30 sekundes no reklāmas, noskatās visu reklāmu vai mijiedarbojas ar to, piemēram, noklikšķinot uz pārklājuma ar aicinājumu uz darbību, uz kartītes vai pavadošā reklāmkaroga.

Iegūstiet reāllaika informāciju

Saistiet savu Google Ads kontu ar savu YouTube kanālu, lai iegūtu piekļuvi papildu statistikai par veiktspēju. Izmantojiet arī rīku YouTube Analytics, lai labāk saprastu, kas ir jūsu reklāmu skatītāji un kā viņi ar tām mijiedarbojas.

Uzziniet, ko videoreklāmas var paveikt jūsu uzņēmuma labā

Vai vēlaties uzzināt vairāk?