Attīstiet savu uzņēmējdarbību, izmantojot Google Ads

Sasniedziet klientus, kad viņi pakalpojumos Google meklēšana un Maps meklē jūsu uzņēmumam līdzīgus uzņēmumus. Maksājiet tikai par rezultātiem, piemēram, par klikšķiem, kas veikti, lai apmeklētu jūsu vietni, vai par zvaniem uz jūsu uzņēmumu.

Sākt tūlīt

Rādiet savas reklāmas meklēšanas rezultātos, kad lietotāji meklē jūsu piedāvāto

Lietotāji Google tīklā izmanto meklēšanu, lai noskaidrotu, ko darīt, kurp doties un ko iegādāties. Jūsu reklāma Google tīklā var tikt parādīta jebkurā brīdī, kad lietotājs meklē jūsu piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem līdzīgus produktus vai pakalpojumus.

Īstajā brīdī parādīta reklāma var palīdzēt lietotājam kļūt par vērtīgu klientu neatkarīgi no viņa izmantotās ierīces (galddatora vai mobilās ierīces).

Sākt tūlīt Sākt tūlīt

Uzlabojiet rezultātus sev nozīmīgos aspektos

Veiciniet tīmekļa vietnes apmeklēšanu

Palieliniet tiešsaistes pārdošanas apjomu un rezervācijas gadījumu skaitu vai veiciniet reģistrēšanos adresātu sarakstiem, izmantojot tiešsaistes reklāmas, kas novirza lietotājus uz jūsu tīmekļa vietni.

Palieliniet tālruņa zvanu skaitu

Palieliniet klientu zvanu skaitu, izmantojot reklāmas, kurās norādīts jūsu tālruņa numurs un ietverta poga “noklikšķināt, lai zvanītu”.

Palieliniet veikala apmeklējumu skaitu

Piesaistiet vairāk klientu sava uzņēmuma fiziskajai atrašanās vietai ar uzņēmuma reklāmām, kas palīdz lietotājiem atrast to kartē.

Iestatiet savam uzņēmumam atbilstošu budžetu

Programma Google Ads ir piemērota gandrīz jebkuram reklamēšanas budžetam. Iestatiet mēneša budžeta ierobežojumu, kas nekad netiks pārsniegts. Turklāt jebkurā brīdī varat apturēt vai pielāgot tēriņus.

Uzzināt vairāk par budžeta iestatīšanu

Sadarbojieties ar Google, lai atrastu īstos klientus

Izmantojot Google Ads, varat sasniegt atbilstošākus klientus, nepārsniedzot budžetu.

Uzziniet, kā darbojas Google Ads

Iegūstiet vairāk klientu, izmantojot Google Ads