Централізоване керування всіма обліковими записами Google Ads

Відстежуйте ефективність усіх своїх облікових записів Google Ads і керуйте ними на єдиній інформаційній панелі. Одночасно налаштовуйте доступ, працюйте з платежами та редагуйте кампанії в кількох облікових записах, а також переглядайте звіти про них. Єдиний інтерфейс заощадить ваш час і зусилля.

ПОЧАТИ
scroll icon
"Тепер на новій вкладці "Кампанії" в керуючому обліковому записі можна адмініструвати й оптимізувати всі кампанії відразу".
Джеремі Легран, керівник відділу маркетингу в пошукових системах, компанія Kaymu

ПРИНЦИП РОБОТИ

Миттєвий доступ до облікових записів

clock icon

Швидкий вхід за допомогою єдиних облікових даних

Зв’язавши всі облікові записи Google Ads, якими ви керуєте, зі своїм керуючим обліковим записом (попередня назва – Центр клієнтів), ви зможете входити в них за допомогою єдиних облікових даних. Для зв’язування не потрібно знати пароль – просто зверніться до власника по дозвіл.

visibility icon

Перегляд усіх облікових записів

Керуйте кожним обліковим записом і кампанією окремо або всіма разом, упорядковуйте облікові записи за допомогою міток, створюйте правила автоматичного керування та налаштовуйте сповіщення, які відображатимуться в обліковому записі або надходитимуть електронною поштою. А коли потрібно буде швидко внести зміни, ви зможете редагувати щоденні бюджети та вмикати або вимикати кампанії в кількох облікових записах одночасно.

access icon

Надання доступу та керування ним

Керуючі облікові записи створювалися для потреб великих організацій, тож якщо вам знадобиться делегувати повноваження іншим співробітникам, ви легко створите для них вкладені підпорядковані облікові записи та надасте їм потрібний рівень доступу (а за потреби й зміните його).

ДОКЛАДНІШЕ

Інформативні звіти

Виявлення переваг і проблем

checkboard icon

Моніторинг ефективності й обмін звітами

Легко порівнюйте ефективність керованих облікових записів і створюйте звіти зі статистикою для ключових слів, параметрів тощо. Ви також можете налаштувати автоматичне генерування звітів і регулярно отримувати їх електронною поштою.

graphline icon

Відстеження конверсій у кількох облікових записах

Відстежуйте конверсії в кількох облікових записах Google Ads за допомогою єдиного фрагмента коду конверсії й отримуйте точніші, простіші та водночас інформативніші звіти, а також статистику для ключових слів. Більше того, цей метод відстеження майже не сповільнює завантаження сторінок.

Централізовані платежі

Прості платежі

thanks icon

Оптимізація платежів

Сукупна оплата – це зручний спосіб оплати для агенцій, торговельних посередників і великих рекламодавців. Вона дає змогу об’єднувати рахунки для кількох облікових записів у єдиному щомісячному рахунку-фактурі. Якщо ви звітуєте перед клієнтами про вартість показаної реклами, ми надаватимемо щомісячний звіт про витрати зі статистикою для кожного облікового запису Google Ads окремо.

graphbar box icon

Моніторинг бюджетів

Легко стежте на своїй інформаційній панелі за станом бюджетів у всіх керованих облікових записах і дізнавайтеся, з якого з них стягується плата. На вкладці "Бюджет" можна переглядати платіжну інформацію для всіх керованих облікових записів.

Початок роботи

Налаштуйте керуючі облікові записи й оптимізуйте всі свої кампанії.

ПОЧАТИ