Керуючі облікові записи Google Ads

Керуйте своїми обліковими записами Google Ads з однієї сторінки

За допомогою керуючого облікового запису (попередня назва – обліковий запис Центру клієнтів, Центр клієнтів) можна легко керувати багатьма обліковими записами. Заощаджуйте час для аналізу звітів, контролюйте рівні доступу й застосовуйте сукупну оплату завдяки єдиному входу й загальній інформаційній панелі цього інструмента керування онлайн-рекламою.

Створити керуючий обліковий запис

Як працюють керуючі облікові записи Google Ads

Зв’яжіть кілька облікових записів Google Ads, щоб мати до них доступ і керувати ними онлайн з керуючого облікового запису.

Керуйте кампаніями в різних облікових записах

Легко вносьте оновлення в різні облікові записи, зокрема змінюйте щоденні бюджети та призупиняйте кампанії. Упорядковуйте облікові записи за допомогою міток, створюйте автоматичні правила, налаштовуйте сповіщення й отримуйте електронні листи.

Надавайте доступ і контролюйте

Делегуйте повноваження іншим адміністраторам, надавайте нові дозволи та керуйте рівнем доступу, коли роль користувача змінюється.

Відстежуйте ефективність

Легко порівнюйте ефективність і відстежуйте конверсії в різних облікових записах, а також створюйте автоматичні звіти й надавайте до них доступ, щоб аналізувати всю потрібну вам статистику – від ключових слів до різних параметрів.

Застосовуйте сукупну оплату

Об’єднуйте рахунки з кількох облікових записів у єдиному щомісячному рахунку. На інформаційній панелі керуючого облікового запису стежте за станом бюджетів керованих облікових записів і дізнавайтеся, з якого з них стягується плата.

Керуйте своїми обліковими записами Google Ads з однієї сторінки

Маєте запитання?