Розмістіть рекламу в Google

Показуйте свою рекламу потенційним клієнтам саме тоді, коли вони шукатимуть у Google продукти чи послуги, які ви пропонуєте. Ви сплачуватимете, лише коли вони натискатимуть оголошення, щоб перейти на ваш сайт або зателефонувати в компанію.

ПОЧАТИ

Зателефонуйте, щоб отримати допомогу в налаштуванні від спеціалістів Google Ads: 0 800 503 244*

ремонт велосипедів

Швидкий ремонт велосипедів: відремонтуємо за один день

Оголошення example-business.com

Ремонт гальм, проколів тощо в той самий день.

scroll icon

Переваги

Чому саме Google Ads?

Нові клієнти

Google Ads допоможе досягнути будь-якої мети: залучити на сайт нових відвідувачів, заохотити клієнтів до подальших покупок, збільшити обсяг онлайн-продажів або кількість дзвінків.

Вчасна реклама зацікавленим клієнтам

Люди бачитимуть ваші оголошення в Google саме тоді, коли шукатимуть продукти чи послуги, які ви пропонуєте.

Охоплення будь-якої території

Залежно від специфіки бізнесу оголошення можна показувати клієнтам у певних країнах, регіонах, містах або навіть у заданому радіусі від вашого офісу чи магазину.

Допомога від Google

У Google Ads ви можете самі керувати кампаніями або звернутися до нас по допомогу, зателефонувавши на номер 0 800 503 244 *

Докладніше про переваги

Ціни

Плата лише за результати

Плата за кліки, а не покази

Реєстрація в Google Ads безкоштовна. Ви сплачуєте, лише коли користувач натискає оголошення та переходить на сайт або телефонує вам. Інакше кажучи, кошти стягуються лише тоді, коли реклама працює.

Будь-який бюджет

Ви самі призначаєте бюджет, а витрати залежать від поставлених рекламних цілей. Деякі компанії за місяць витрачають десятки тисяч доларів, а інші – лише кілька сотень, і при цьому задоволені результатом.

Докладніше про ціни

Початок роботи

Швидка реєстрація

Просто створіть обліковий запис, виберіть бюджет, напишіть перше оголошення й укажіть, де його відображати. Пізніше ви завжди зможете змінити й покращити його.

Телефонні консультанти Google завжди готові допомогти

Якщо ви вкладаєте в рекламу від 10 дол. США на день, спеціалісти Google Ads безкоштовно надаватимуть вам підтримку, консультуватимуть вас щодо налаштування облікового запису Google Ads і навіть допомагатимуть створювати кампанії.

У перші 30 днів важливо визначити, які стратегії результативні, а які – ні. Не хвилюйтеся: наші покрокові інструкції допоможуть вам з усім упоратися.

значок телефона 0 800 503 244*

* Пн-пт з 09:00 до 18:00 (за київським часом). Щоб отримати консультацію, потрібно витрачати на рекламу не менше 20 грн на день.