Plánovač kľúčových slov

Vyberte správne kľúčové slová

Vďaka správnym kľúčovým slovám sa vaša reklama môže zobraziť správnym zákazníkom. Plánovač kľúčových slov v službe Google Ads je tu na to, aby vám s tým pomohol.

Prejsť do Plánovača kľúčových slov

Ako funguje Plánovač kľúčových slov

Získajte pomoc s prieskumom kľúčových slov a výberom správnych výrazov.

Objavte nové kľúčové slová

Vyhľadajte slová alebo frázy, ktoré súvisia s vašimi produktmi alebo službami. Náš nástroj na prieskum kľúčových slov vám pomôže nájsť kľúčové slová, ktoré sú pre vašu firmu najrelevantnejšie.

Preskúmajte kľúčové slová

Pomocou nášho nástroja na prieskum kľúčových slov môžete zistiť, ako často ľudia vyhľadávajú určité slová a ako sa tieto vyhľadávania časom menia. Na základe týchto informácií môžete zúžiť zoznam kľúčových slov tak, aby obsahoval iba požadované kľúčové slová.

Získajte odhady cenových ponúk

Plánovač kľúčových slov vám poskytne odhady navrhovaných cenových ponúk pre každé kľúčové slovo, na základe ktorých môžete určiť svoj rozpočet na reklamu.

Vytvorte si plán

Keď nájdete vhodné kľúčové slová, môžete ich pridať do svojho reklamného plánu. Uložte si svoj plán pre prípad potreby alebo ho zdieľajte s tímom svojej firmy. Keď budete mať všetko pripravené, môžete dokončiť svoju kampaň a spustiť ju.

Nájdite pre svoju firmu správne kľúčové slová

Máte ďalšie otázky?