„Google Ads“ valdytojų paskyros

Tvarkykite visas „Google Ads“ paskyras vienoje vietoje

Valdytojų paskyros, anksčiau vadintos Mano klientų centru (MKC), gali padėti tvarkyti kelias paskyras. Naudodami tuos pačius prisijungimo duomenis ir informacijos suvestinę, ši internetinio reklamavimo tvarkytuvė gali sutaupyti laiko kuriant ataskaitas, valdant prieigą ir konsoliduojant atsiskaitymą.

Sukurkite valdytojo paskyrą

Kaip veikia „Google Ads“ valdytojų paskyros

Susiekite kelias „Google Ads“ paskyras, kad galėtumėte jas pasiekti ir valdyti naudodami tuos pačius prisijungimo duomenis.

Tvarkykite kampanijas keliose paskyrose

Lengvai atlikite pakeitimus keliose paskyrose, įskaitant dienos biudžeto pakeitimus ir kampanijų pristabdymą. Naudokite etiketes paskyroms sisteminti, automatinėms taisyklėms kurti bei įspėjimams nustatyti ir gaukite pranešimus el. paštu.

Leiskite pasiekti ir valdykite

Bendrinkite prieigą su kitais valdytojais, suteikite naują prieigą ir valdykite prieigos lygį pasikeitus kito asmens vaidmeniui.

Stebėkite našumą

Lengvai palyginkite našumą ir stebėkite konversijas keliose paskyrose. Taip pat kurkite ir bendrinkite įvairias automatines ataskaitas: nuo raktinių žodžių našumo iki aspektų ataskaitų.

Konsoliduokite atsiskaitymą

Sujunkite kelių paskyrų sąskaitas faktūras į vieną mėnesio sąskaitą faktūrą. Gaukite biudžetų naujinius ir lengvai stebėkite, kuri paskyra apmokestinama, naudodami valdytojo paskyros informacijos suvestinę.

Tvarkykite visas „Google Ads“ paskyras vienoje vietoje

Turite papildomų klausimų?