כל חשבונות Google Ads שלכם במקום אחד

ניתן לעקוב אחר כל חשבונות Google Ads שלכם ולנהל אותם ממרכז בקרה אחד. הניהול והדיווח חוצי-החשבונות, בקרת הגישה והחיוב המאוחד יחסכו לכם זמן.

התחילו עכשיו
scroll icon
"הודות לתצוגת הקמפיינים החדשה בחשבון הניהול אנחנו יכולים לנהל את כל הקמפיינים שלנו ולבצע אופטימיזציה שלהם מתצוגה יחידה."
ג'רמי לגרנד, מנהל השיווק במנועי חיפוש, Kaymu

איך זה עובד

נכנסים לחשבונות בן-רגע.

clock icon

חוסכים זמן באמצעות התחברות יחידה.

חשבון הניהול (לשעבר 'מרכז הלקוחות שלי' או MCC) מאפשר לקשר את כל חשבונות Google Ads שאתם מנהלים, ולהיכנס אליהם בהתחברות אחת. אין צורך לבקש סיסמה כדי לקשר חשבון – פשוט מבקשים הרשאה.

visibility icon

מסתכלים בכל החשבונות בבת אחת.

ניתן לנהל חשבונות או קמפיינים בנפרד, או להציג את כולם בבת אחת. תוויות חשבון מסייעות לארגן חשבונות, ליצור כללים אוטומטיים ולהגדיר התראות והודעות באימייל. כדי לחסוך זמן אפשר גם לעדכן את התקציבים היומיים ולהפעיל או להשהות קמפיינים בכמה חשבונות.

access icon

מעניקים גישה ושומרים על השליטה.

חשבונות הניהול נועדו לענות על הצרכים הארגוניים הגדולים יותר. ניתן ליצור חשבונות ניהול משניים כדי לשתף הרשאות גישה עם מנהלים אחרים, להעניק הרשאות גישה חדשות ולשלוט ברמת הגישה במקרה שהתפקיד של מישהו משתנה.

LEARN MORE

יוצרים דוחות מועילים יותר

לבדוק מה עובד. לתקן את מה שלא.

checkboard icon

עוקבים אחר הביצועים ומשתפים דוחות.

ניתן להשוות בקלות את הביצועים בין כל החשבונות ולהפיק דוחות בכל נושא, מביצועי מילות מפתח ועד דוחות מאפיינים. תוכלו גם לשנות את ההגדרות כדי שהדוחות יופקו אוטומטית ויישלחו באימייל באופן קבוע.

graphline icon

מגדירים מעקב המרות חוצה-חשבונות.

ניתן לעקוב אחר ההמרות בכמה חשבונות Google Ads באמצעות קטע קוד המרה יחיד. כך תוכלו ליצור דוחות פשוטים ומועילים יותר, לעקוב אחר מילות מפתח, לצמצם שגיאות ספירה ולהאיץ את פעולת האתר שלכם.

לאחד את החיוב

החיוב לא חייב להיות מסובך.

thanks icon

מעוניינים בתהליך חיוב פשוט יותר?

סוכנויות, מפיצים ומפרסמים גדולים יכולים לבחור בחיוב מאוחד כדי לאחד בקלות חשבוניות של כמה חשבונות לחשבונית חודשית אחת. אם אתם מעבירים את עלויות פרסום המודעות ללקוחות שלכם, אנחנו נספק דוח עלויות חודשי שמפרט את הפעילות של כל חשבון Google Ads.

graphbar box icon

מתעדכנים במצב התקציבים.

דרך מרכז השליטה של חשבונות הניהול ניתן לקבל עדכונים על התקציבים של כל החשבונות המנוהלים ולראות בקלות אילו חשבונות מחויבים . הכרטיסייה 'תקציב' מציגה נתוני חיוב רלוונטיים שעוזרים לעקוב אחר ההוצאות בכל החשבונות המנוהלים.

קדימה, מתחילים

מגדירים חשבונות ניהול - ומנהלים את כל הקמפיינים בקלות רבה יותר.

התחילו עכשיו