Kõik Google Adsi kontod ühes kohas.

Jälgige ja hallake kõiki oma Google Adsi kontosid ühe juhtpaneeli kaudu. Kõiki kontosid hõlmavad kampaaniahalduse, aruandluse, juurdepääsuõiguste kontrollimise ja konsolideeritud arveldamise funktsioonid säästavad aega.

ALUSTAGE KOHE
scroll icon
„Tänu haldurikonto uuele kampaaniate vaatele saame nüüd kõiki oma kampaaniaid hallata ja optimeerida ühelainsal kuval.”
Jeremy Legrand, SEM-i juht, Kaymu

KUIDAS SEE TOIMIB?

Juurdepääs kontodele ühe hetkega

clock icon

Vaid ühte kohta sisse logides säästate aega.

Haldurikontoga (varasema nimega Minu kliendikeskus või MCC) saate linkida kõik oma hallatavad Google Adsi kontod ning neile juurdepääsemiseks ei pea eraldi andmetega sisse logima. Konto linkimiseks pole vaja parooli – piisab, kui selleks on luba.

visibility icon

Kõigi kontode andmed on korraga näha.

Kontosid ja kampaaniaid saab hallata ükshaaval, aga neid võib vaadata ka korraga. Kontode korrastamiseks on võimalik kasutada kontosilte, luua automaatreegleid, seadistada märguandeid ja meiliteavitusi. Kui teil on vaja värskendada päevaeelarveid, lubada või peatada kampaaniaid, saate seda kiiresti teha kõigil kontodel korraga.

access icon

Saate määrata juurdepääsuõigusi ja -tasemeid.

Haldurikontode väljatöötamisel on silmas peetud suuri struktureerimis- ja haldusvõimalusi. Nende abil saab luua pesastatud alamhaldurkontosid, et jagada juurdepääsuõigusi teiste halduritega, anda uusi juurdepääsuõigusi ja reguleerida juurdepääsutasemeid, kui kellegi roll muutub.

LISATEAVE

Sisukad aruanded

Vaadake, mis toimib ja mis mitte. Kehvasti toimivad asjad tehke paremaks.

checkboard icon

Jälgige toimivust ja saatke aruandeid.

Võrrelge hõlpsasti kõikide kontode toimivust ja käitage aruandeid – märksõnade toimivuse aruannetest kuni dimensioonide aruanneteni. Seadetes on võimalik määrata ka aruannete automatiseerimine, nii et aruanded luuakse automaatselt ja saadetakse teile meili teel teatud aja tagant.

graphline icon

Seadistage kontoüleste konversioonide jälgimine.

Jälgige konversioone mitmel Google Adsi kontol, kasutades üht konversioonide jälgimise koodilõiku. See võimaldab teil luua lihtsamaid ja keerukamaid aruandeid, jälgida märksõnu, minimeerida loendamisvigu ja muuta veebisaidi kiiremaks.

Arvelduse konsolideerimine

Arveldamine võib olla imelihtne.

thanks icon

Muutke arveldamine sujuvamaks.

Konsolideeritud arveldamine on lihtne moodus, kuidas agentuurid, edasimüüjad ja suured reklaamijad saavad mitme konto arved panna kokku ühele kuuarvele. Kui saadate reklaamide esitamise eest oma klientidele arved, edastame teile kuu kuluaruande, milles on välja toodud iga Google Adsi kontoga seotud tehingud.

graphbar box icon

Hoidke end eelarvetega kursis.

Hankige kõigi oma hallatud kontode eelarvete värskendused ja jälgige hõlpsalt, millisele kontole on teie haldurikonto juhtpaneelilt arve saadetud. Vahekaardil „Eelarve” kuvatakse oluline arveldusinfo, mis aitab teil jälgida kõigi hallatud kontode kulutusi.

Alustage.

Seadistage haldurikontod ja muutke kõigi kampaaniate haldus ladusamaks.

ALUSTAGE KOHE