Ваші відео на всіх екранах

Відеореклама показується лише вибраній вами аудиторії, а ви платите тільки за перегляди. Таким чином, вам не доведеться марно витрачати кошти на незацікавлених користувачів.

ПОЧАТИ

Відеореклама за три кроки

1

Розмістіть оголошення

Створіть відео та завантажте його у свій обліковий запис YouTube. Після цього ви зможете через Google Ads розміщувати рекламу на YouTube. Ваш ролик відображатиметься перед пов’язаними відео, після них або в результатах пошуку.

2

Виберіть цільову аудиторію

Кого зацікавлять ваші товари й послуги: любителів спорту, музики чи ще якусь конкретну групу користувачів? Налаштуйте націлювання на аудиторію за такими параметрами, як вік, стать, місцеположення, інтереси тощо.

3

Призначте бюджет

Визначте, скільки ви готові витрачати на рекламу, а потім відстежуйте статистику ефективності за допомогою Аналітики на YouTube.

Ваші ідеальні клієнти

Відео на YouTube дивиться більше людей (віком від 18 до 49 років), ніж будь-яку з американських мереж кабельного телебачення. Налаштуйте націлювання на аудиторію за такими параметрами, як вік, стать, місцеположення, інтереси тощо: з-поміж понад мільярда користувачів обов’язково знайдуться ваші ідеальні клієнти. А найприємніше – ви платите лише за взаємодію з оголошенням. Якщо глядач закриває його протягом перших 30 секунд відтворення (або до завершення, якщо ваше відео коротше), цей перегляд для вас безкоштовний.

Аналіз ефективності

За допомогою інструмента Аналітика на YouTube ви легко з’ясуєте, хто переглядав ваші оголошення та як ці користувачі взаємодіяли з ними. Ви повністю контролюєте свій щоденний бюджет і можете витрачати стільки, скільки вважаєте за потрібне.

Хочете дізнатися більше?

Докладніше про відеорекламу на YouTube.com

Логотип YouTube