Клієнти вже шукають вас у Google

Пошукові оголошення відображаються поруч із результатами пошуку Google, коли користувачі шукають продукти чи послуги, пропоновані нашими рекламодавцями. Плата стягується, лише коли клієнти натискають оголошення, щоб перейти на сайт або зателефонувати в компанію.

Пошукові кампанії за три кроки

1

Створіть пошукове оголошення

На це знадобиться лише кілька хвилин. Перше оголошення краще присвятити продуктам або послугам, які ви пропонуєте.

2

Додайте ключові слова, якими користуються ваші клієнти

Подумайте, за якими пошуковими запитами в Google потенційний клієнт може знайти вашу компанію, і додайте їх як ключові слова.

3

Призначте бюджет

Виберіть, скільки ви готові щодня витрачати на пошукову рекламу. Готово – можна починати просувати бренд!

Вигляд оголошень

На комп’ютерах, смартфонах і планшетах оголошення відображаються над результатами пошуку в Google за запитами, які відповідають вашим ключовим словам.
Ви платите не за покази, а лише за кліки (тобто переходи на ваш сайт або дзвінки в компанію). Щодня Google реєструє мільйони пошуків! Для вас це означає чудову можливість просувати бренд, зацікавлювати своїми пропозиціям і стимулювати клієнтів вибирати саме вас.

гончарні вироби ручної роботи

Гончарні вироби від Павла – якісна кераміка ручної роботи

Оголошення example-business.com

Гарні вази, чаші та багато іншого. Завітайте до нашої галереї або інтернет-магазину.

Аналіз і оптимізація

Коли ваші оголошення вже відображатимуться деякий час, ви зможете переглядати звіти про їх ефективність і оптимізувати кампанії на основі отриманих даних. Також можна створити кілька різних оголошень, а згодом порівняти результати від них і вибрати найдієвіші.