Реклама у веб-переглядачах і додатках на різних типах пристроїв

Медійна реклама Google Ads відображається на понад двох мільйонах сайтів і в більш ніж 650 000 додатків, тож потрібна аудиторія обов’язково побачить ваші оголошення.

Різні типи реклами

Текстові оголошення

Текстові медійні оголошення подібні до реклами в Пошуку Google: вони також складаються із заголовка, двох рядків тексту та URL-адреси.

Реклама в Gmail

Показуйте оголошення в Gmail, і користувачі зможуть зберігати їх, пересилати та розгортати просто у вхідних.

Банери

Використовуйте прості зображення або мультимедіа, додаючи до них інтерактивні елементи й анімацію, налаштовуючи макети тощо.

Реклама в додатках

Створюйте кампанії, націлені на конкретні категорії мобільних додатків, і відстежуйте їх ефективність.

Медійна реклама за три кроки

1

Виберіть формат і створіть оголошення

Завдяки галереї форматів оголошень і текстову, і графічну рекламу можна створювати за лічені хвилини.

2

Виберіть, де показувати оголошення

Медійну рекламу можна дуже точно націлювати на потрібну аудиторію за такими параметрами, як інтереси, демографічні показники тощо.

3

Призначте бюджет

Виберіть, скільки ви готові витрачати на залучення клієнтів, і почніть показувати рекламу найбільш зацікавленій аудиторії.

Тільки зацікавлені клієнти

Медійна мережа Google охоплює 90% користувачів Інтернету в усьому світі. Вона включає мільйони сайтів, порталів новин, блогів і такі служби Google, як Gmail і YouTube. Перед вами відкривається чудова можливість просувати бренд, зацікавлювати своїми пропозиціями та стимулювати клієнтів вибирати саме вас. Ви маєте змогу точно визначити, кому саме показувати рекламу: для цього потрібно просто налаштувати параметри націлювання (ключові слова, демографічні показники чи ремаркетинг).

Постійне покращення

Відстежуйте результативність оголошень Google Ads і визначайте, яка аудиторія є найвигіднішою. Знаючи це, ви зможете покращувати кампанії, щоб ефективніше досягати рекламних цілей: збільшувати обсяг продажів, кількість дзвінків у компанію тощо.