Про універсальні кампанії для додатків

Охоплюйте користувачів, які встановлять ваш додаток

Налаштувавши всього одну універсальну кампанію для додатків, ви можете рекламувати свій додаток для iOS або Android мільярдам користувачів Google. Технологія машинного навчання Google допоможе вам знайти найцінніших користувачів і максимально ефективно використовувати бюджет.

ПОЧАТИ

Створіть оголошення за лічені хвилини

1

Налаштуйте оголошення.

Виконайте пошук свого додатка для Android або iOS і перегляньте тестове оголошення, створене на основі інформації з Google Play або App Store. Відкоригуйте текст, завантажте зображення й відео додатка.

2

Визначте бюджет.

Вирішіть, скільки ви готові платити за кожне встановлення додатка (ціна за встановлення або CPI), і налаштуйте щоденний бюджет.

3

Дозвольте нам виконати складну роботу.

Запустіть оголошення та повертайтеся до своїх справ. Google автоматично показуватиме його в Пошуку Google, Google Play, Gmail, на YouTube тощо. Ми постійно оптимізуватимемо ваші оголошення, ставки й націлювання, щоб користувачі більше встановлювали ваш додаток, а ви при цьому не виходили за рамки цільової ціни за встановлення.

Найефективніші оголошення

В універсальних кампаніях для додатків використовується технологія машинного навчання, за допомогою якої система приймає найкращі рішення щодо кожного оголошення, аналізуючи понад 300 млн можливих комбінацій сигналів у реальному часі. З Інтелектуальним призначенням ставок ви можете відкоригувати ставки відповідно до своїх унікальних бізнес-цілей – для цього використовуйте стратегію "Цільова ціна за конверсію" (tCPA) або "Цільова рентабельність інвестицій у рекламу" (tROAS).

Досягніть маркетингових цілей свого додатка

Визначте цінні для своєї компанії дії (наприклад, проходження 2 рівня в грі, бронювання першої поїздки або підписка на пробну версію). Завдяки універсальним кампаніям для додатків ваше оголошення показуватиметься користувачам, які, імовірно, виконають ці дії.