Створіть оголошення за кілька простих кроків

З Google Ads дуже просто розповісти всьому світові про свою компанію та охопити клієнтів, які шукають те, що ви пропонуєте.

Почати зараз

Крок 1

Розкажіть про свою ціль

Ми налаштуємо оголошення відповідно до результатів, яких ви хочете досягти. З Google Ads ви зможете:

  • збільшити кількість телефонних дзвінків у вашу компанію;
  • збільшити кількість відвідувань вашого магазину;
  • залучити клієнтів на ваш веб-сайт.
Докладніше

Крок 2

Вирішіть, де розміщувати рекламу

Працюйте на місцевому ринку або виходьте на глобальний. Ви вирішуєте, де показувати оголошення, а ми подбаємо, щоб їх побачила потрібна аудиторія.

Докладніше

Крок 3

Створіть повідомлення

Розкажіть про переваги вашої компанії у трьох коротких реченнях, щоб переконати клієнтів. Або додайте зображення і створіть переконливий банер.

Докладніше

Крок 4

Установіть обмеження бюджету

Ви не перевищите призначений щомісячний бюджет і в будь-який час зможете скоригувати або призупинити показ оголошень. Крім того, ми покажемо вам прогноз ефективності призначеного бюджету.

Докладніше

Крок 5

Почніть показ

Ваші оголошення відображатимуться, коли люди шукатимуть товари або послуги, подібні до ваших. Ваші оголошення можуть показуватися в Пошуку та на Картах Google, а також у нашій мережі партнерських сайтів.

Ви платите за результати: наприклад, коли користувачі натискають оголошення, щоб зателефонувати у вашу компанію, відвідати веб-сайт або дізнатися дорогу до магазину.

Google допоможе покращити ваші оголошення

Ми знаємо, що ви хочете зосередитися на найважливішому – вашому бізнесі. Наша розумна технологія допоможе вам оптимізувати ваші оголошення й отримувати кращі результати.

Крім того, ми надаємо звіти, статистику й актуальні поради, за допомогою яких ви зможете стежити за результатами кампанії та робити оголошення ще ефективнішими.

Ваша ціль

Виберіть Виклики, щоб по телефону призначати зустрічі з клієнтами, планувати роботу та укладати угоди.

Виберіть Відвідування магазину, якщо у вас є крамниця, прибуток якої залежить від кількості відвідувачів.

Увімкніть параметр Виконання дії на веб-сайті, якщо вам потрібно, щоб користувачі здійснювали покупки у вашому онлайн-магазині, підписувалися на ваш список розсилки або заповнювали форму.

Охоплення вашого оголошення

Щоб ваше оголошення було ефективним, необхідно визначити правильну аудиторію. Google Ads дає змогу вибирати територію для показу оголошення, зокрема ви можете вказати певний радіус від вашого магазину або окремі регіони та країни.

Ваше повідомлення

За допомогою Google Ads можна легко написати ефективний текст оголошення або додати зображення. Завдяки наявним різноманітним форматам оголошень ви зможете створити оголошення, яке найкраще відповідатиме вашим рекламним і маркетинговим цілям.

Ваш бюджет

У Google Ads ви самі вирішуєте, скільки витрачати, і ніколи не перевищите свій щомісячний ліміт бюджету. Ми не визначаємо обов’язковий мінімальний рівень витрат. Радимо встановлювати бюджет на основі досвіду компаній, подібних до вашої, а також залежно від очікуваних вами результатів. Ефективність більшості оголошень стає помітною приблизно через місяць.

Створіть своє перше оголошення

Зателефонуйте нам, щоб отримати допомогу з налаштування облікового запису.

Шукаєте додаткові рекламні стратегії?

Перегляньте всі наші типи кампаній та інструментів, щоб зробити свої оголошення ще ефективнішими.