Створіть оголошення за кілька простих кроків

З Google Ads дуже просто розповісти всьому світові про свою компанію та охопити клієнтів, які шукають те, що ви пропонуєте.

Почати зараз

Крок 1

Розкажіть про свою ціль

Ми налаштуємо оголошення відповідно до результатів, яких ви хочете досягти. З Google Ads ви зможете:

  • збільшити кількість телефонних дзвінків у вашу компанію;
  • збільшити кількість відвідувань вашого магазину;
  • залучити клієнтів на ваш веб-сайт.
Докладніше

Крок 2

Вирішіть, де розміщувати рекламу

Працюйте на місцевому ринку або виходьте на глобальний. Ви вирішуєте, де показувати оголошення, а ми подбаємо, щоб їх побачила потрібна аудиторія.

Докладніше

Крок 3

Створіть повідомлення

Розкажіть про переваги вашої компанії у трьох коротких реченнях, щоб переконати клієнтів. Або додайте зображення і створіть переконливий банер.

Докладніше

Крок 4

Установіть обмеження бюджету

Ви не перевищите призначений щомісячний бюджет і в будь-який час зможете скоригувати або призупинити показ оголошень. Крім того, ми покажемо вам прогноз ефективності призначеного бюджету.

Докладніше

Крок 5

Почніть показ

Ваші оголошення відображатимуться, коли люди шукатимуть товари або послуги, подібні до ваших. Ваші оголошення можуть показуватися в Пошуку та на Картах Google, а також у нашій мережі партнерських сайтів.

Ви платите за результати: наприклад, коли користувачі натискають оголошення, щоб зателефонувати у вашу компанію, відвідати веб-сайт або дізнатися дорогу до магазину.

Google допоможе покращити ваші оголошення

Ми знаємо, що ви хочете зосередитися на найважливішому – вашому бізнесі. Наша розумна технологія допоможе вам оптимізувати ваші оголошення й отримувати кращі результати.

Крім того, ми надаємо звіти, статистику й актуальні поради, за допомогою яких ви зможете стежити за результатами кампанії та робити оголошення ще ефективнішими.

Створіть своє перше оголошення

Поспілкуйтеся зі спеціалістом із Google Ads.

0 800-503-209

Пн-Пт, 09:00-17:00

Шукаєте додаткові рекламні стратегії?

Перегляньте всі наші типи кампаній та інструментів, щоб зробити свої оголошення ще ефективнішими.