Kendiniz için uygun bir bütçe belirleyin

Google Ads ile dijital reklam maliyetlerinizin kontrolü sizin elinizdedir. Asla aylık bütçe sınırınızın üzerinde ödemezsiniz ve reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Hemen başlayın

Bir bakışta fiyatlandırma

Bütçe sınırı ayarlayın

Bir reklam bütçesi ayarlayın ve asla aylık sınırınızın üzerinde harcamayın.

Esnekliğinizi koruyun

Uzun süreli sözleşmeye gerek yok. İhtiyaç duyduğunuzda reklamcılık bütçenizi ayarlayın veya reklamlarınızı duraklatın.

Sonuçlar için ödeme yapın

Yalnızca kullanıcılar işlem yaptığında ücret ödeyin. Örneğin, sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında.

Bütçenizi seçin. Sonuçlarınızı tahmin edelim.

Google Ads, hemen hemen her reklamcılık bütçesiyle çalışabilir. Siz ne kadar harcamak istediğinize karar verin, biz size tahmini sonuçları gösterelim.

Google Ads uzmanlarımız herhangi bir ücret talep etmeden hesabınızı oluşturmanıza ve bütçenizi belirlemenize yardımcı olabilir.

0 850 390 2110*

Hafta içi 10.00-18.00

İhtiyaç duyduğunuzda ayarlayın, istediğiniz zaman başlatıp durdurun

Uzun süreli bir sözleşme taahhüdüne girmeden Google Ads'i deneyebilir, istediğiniz zaman duraklatabilir veya iptal edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Örneğin yoğun tatiller ve ürün lansmanları gibi zamanlarda.

Gerçek sonuçlar için ödeme yapın

Hesap açmak ücretsizdir. Yalnızca müşterileriniz bir işlem gerçekleştirdiğinde ödeme yaparsınız. Örneğin, web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladıklarında.

Başarılı olmanıza yardımcı olmak amacıyla reklamınızın performansını ve maliyetlerini izleyebilmeniz için raporlar ve analizler de sağlıyoruz.

Google ile kazancınızı artırın

Sonuçlarınızı iyileştirmek için sizinle çalışmaya devam ediyoruz. Akıllı teknolojimiz reklamlarınızın bütçeyi aşmadan daha fazla doğru müşteriye erişmesini sağlıyor.

Reklam maliyetlerinizi kontrol edin ve sonuç alın

İsterseniz kendiniz hemen başlayabilir veya bize ulaşıp ücretsiz kurulum desteği ve ipuçları alarak reklamlarınızı en iyi şekilde başlatabilirsiniz.

Gelişmiş teklif stratejileriyle ilgili bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Google, gelişmiş kampanyalara ve pazarlama hedeflerine özel bazı reklamcılık açık artırma teklif stratejileri sunar.

Reklamınızın nasıl görüneceğini ve ne kadar bütçeye ihtiyacınız olacağını anlamak için bir Ads uzmanıyla iletişime geçin
Bize ulaşın
Başlamak için bir Ads uzmanından yardım alın
Bize ulaşın