Farklı cihazlarda internette ve uygulamalarda müşterilere ulaşın.

Google Ads görüntülü reklamları iki milyondan fazla web sitesinde ve 650.000'den fazla uygulamada yayınlanır. Böylece reklamınız kitlenizin olduğu yerde gösterilebilir.

Reklam yayınlamak için birden fazla yöntem vardır.

Metin

Google Arama'daki reklamlar gibi görüntülü reklamlar da bir başlık, iki metin satırı ve bir URL içerir.

Gmail

Gmail'de, kullanıcıların gelen kutularında genişletebileceği, kaydedebileceği ve yönlendirebileceği özel reklamlar gösterin.

Banner

Resimler veya rich media ile bu reklamlar, özelleştirilmiş düzenleri, etkileşimli öğeleri, animasyonları ve daha fazlasını eklemenize olanak tanır.

Uygulama

Belirli mobil uygulama kategorilerini hedefleyen bir kampanya oluşturun veya hâlihazırda yayınlamakta olduğunuz uygulama içi reklamların performansını izleyin.

Görüntülü reklamların açıklaması.

1

Biçim seçin ve reklamınızı oluşturun.

İster basit metin reklamlar oluşturun isterse resim kullanın, hesabınızda bulunan reklam galerisi ile reklam oluşturmak sadece birkaç dakika sürer.

2

Reklamlarınızın nerede yayınlanacağına karar verin.

Görüntülü reklamlar, ilgi alanları veya demografi gibi müşterileriniz hakkındaki bilgilerinizi temel alarak, hedefi iyi belirlenmiş kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır.

3

Bütçenizi belirleyin.

Hedef kitlenize ulaşmak için ne kadar harcama yapmak istediğinize karar verin ve etkileşime en açık olan kullanıcılara reklamlarınızı göstermeye başlayın.

Doğru müşterilere ulaşın.

Google Görüntülü Reklam Ağı, milyonlarca web sitesi, haber sayfası, blog ve Gmail ile YouTube gibi Google web siteleriyle tüm dünyada İnternet kullanıcılarının %90'ına ulaşır. Özel hedefleme seçenekleri, anahtar kelimeler, demografi ve yeniden pazarlama ile müşterilerinizi markanızı fark etmeye, sunduğunuz ürün veya hizmetleri değerlendirmeye ve işlem yapmaya teşvik edebilirsiniz.

Geliştirmeyi asla bırakmayın.

Reklamlarınızın sonuçlarını ölçün ve hangi kitlelerin etkileşime en açık olduğunu bulun. Hedefiniz ister satışları artırmak isterse daha fazla telefon araması almak olsun, Google Ads kampanya performansını ölçmenize yardımcı olur. Böylece ayarlamalar yapabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.