Yalnızca birkaç adımda ilk reklamınızı oluşturun

Google Ads, işletmenizin benzersiz özelliklerinin dünyaya tanıtılmasını kolaylaştırır. Bu sayede, sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan müşterilere ulaşabilirsiniz.

Hemen başlayın

1. Adım

Bize hedefinizi söyleyin

Reklamlarınızı istediğiniz sonuçlara dayalı olarak özelleştiririz. Ayrıca seçtiğiniz reklam hedefi ne olursa olsun, Google Ads size her alanda yardımcı olabilir:

  • İşletmenizin daha çok telefon araması almasını sağlama
  • Mağaza ziyaretlerini artırma
  • Kullanıcıları web sitenize çekme
Daha fazla bilgi edinmek istiyorum Gelişmiş kampanya hedeflerine gidin

2. Adım

Nerede reklam yayınlamak istediğinize karar verin

Dünyaya açılın veya yerel pazarda kalın. Siz reklamlarınızın nerede gösterileceğine karar verin, biz de onları doğru kullanıcılarla buluşturalım.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorum

3. Adım

Mesajınızı oluşturun

Müşterilerin ilgisini çekmek için işletmenizin en iyi özelliklerini 3 kısa cümleyle vurgulayın. Veya resim ekleyerek dikkat çekici banner reklamlar oluşturun.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorum

4. Adım

Bütçe sınırı ayarlayın

Asla aylık bütçe sınırınızın üzerinde ödemezsiniz ve istediğiniz zaman bütçenizi düzenleyebilir veya kampanyalarınızı duraklatabilirsiniz. Ayrıca, bütçeniz için size tahmini sonuçlar da sunarız.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorum

5. Adım

Yayınlayın

Kullanıcılar sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığında reklamlarınızı gösteririz. Reklamlarınız Google Arama ve Haritalar'ın yanı sıra iş ortağı sitelerinden oluşan ağımızda da gösterilebilir.

Yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız. Örneğin kullanıcılar işletmenizi telefonla aramak için reklamınızı tıkladığında, web sitenizi ziyaret ettiğinde veya mağazanız için yol tarifi aldığında.

Google zaman içinde reklamlarınızın iyileştirilmesine yardımcı olur

Tüm dikkatinizi en önemli işe, yani işletmenizin yönetimine vermek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle, akıllı teknolojimiz reklamlarınızı iyileştirmenin ve daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlamanın yollarını bulmaya yardımcı olur.

Ayrıca ilerlemenizi izleyebilmeniz ve reklamlarınızın performansını daha da artırabilmeniz için raporlar, analizler ve sürekli ipuçları sağlarız.

Hedefiniz

Müşterilerin randevu ayarlamak, bir iş görüşmesi için toplantı ayarlamak veya bir anlaşma yapmak için telefonla aramalarını sağlamak amacıyla telefon aramaları'nı seçin.

Mağaza ziyaretlerine dayanan fiziksel bir noktada hizmet veriyorsanız mağaza ziyaretleri'ni seçin.

Müşterilerin online mağazanızda alışveriş yapmalarını, e-posta listenize kaydolmalarını veya form doldurmalarını istiyorsanız web sitenizde işlem yapma'yı seçin.

Reklamınızın erişimi

Reklamınızın iyi bir performans göstermesi için doğru kitleye ulaşması gerekir. Google Ads, reklamınızın gösterileceği yeri seçmenize olanak tanır. Bu yere, 'işletmenize belirli bir yakınlıkta bulunan alanları veya tüm bölge ve ülkeleri dahil edebilirsiniz.

Mesajınız

Google Ads, etkileyici reklam metni yazmayı veya resim eklemeyi kolaylaştırır. Kullanabileceğiniz çok çeşitli reklam biçimleriyle, reklam ve pazarlama hedeflerinize dayalı olarak reklamınızın en iyi şekilde nasıl oluşturulacağını belirlemenize yardımcı olacağız.

Bütçeniz

Google Ads ile, ne kadar harcamak istediğinize karar verebilirsiniz ve asla belirlediğiniz aylık sınırdan daha fazla harcama yapmazsınız. Minimum harcama düzeyi yok, taahhüt yok. Sizinkine benzer işletmelere dayalı olarak bir bütçe önerir ve tahmini sonuçlar sunarız. Çoğu reklam yaklaşık bir ayda sonuç vermeye başlar.

İlk reklamınızı oluşturun

Veya hesabınızı oluştururken yardım almak için bizi arayın.

0850 390 2949*

Hafta içi 10.00-18.00

Gelişmiş reklamcılık stratejileri mi arıyorsunuz?

Reklamlarınızla daha fazlasını nasıl yapacağınızı öğrenmek için tüm kampanya türlerimize ve araçlarımıza bakın.