Bütçenizi aşmayın.

Google Ads'e kaydolmak ücretsizdir ve yalnızca reklamlarınız sonuç getirdiğinde ödeme yaparsınız.

Sonuçları görün

Yalnızca sonuç getiren reklamlar için ödeme yapın.

Google Ads reklam görüntülemek için sizden ücret almaz. Bunun yerine, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında, YouTube'da videonuzu izlediğinde veya işletmenizi telefonla aradığında ödeme yaparsınız.

Bütçe belirleme konusunda karar size aittir. Bazı işletmeler ayda on binlerce dolar harcarken bazıları birkaç yüz dolarlık yatırım yapmayı daha uygun bulur.

Kararı siz verin

Kampanyalarınızın kontrolünü elinize alın.

Kampanyaları istediğiniz zaman başlatın veya durdurun.

Google Ads'i denemeye hazır mısınız? Hiçbir yükümlülük ve iptal ücreti olmadan kampanyanızı dilediğiniz zaman duraklatabilir, sonlandırabilir veya ayarlayabilirsiniz.

Esnek fiyatlandırma.

Kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ödemek istediğiniz fiyatı belirlemek kolaydır. Ayrıca dilediğiniz her an bu fiyatı değiştirebilirsiniz.

Gerçek zamanlı sonuçlar.

Web sitesi ziyaretleri, İnternet üzerinden satış veya telefon aramaları gibi hedeflerin tümünde, izleme araçları, yatırımınızın nasıl karşılık verdiğini her zaman gösterir.

Üç ödeme yöntemi.

Kredi kartı, banka kartı veya banka ödemesinden hangisi size en kolay geliyorsa dilediğiniz ödeme yöntemiyle ödemelerinizi ayarlayın.

Bağlantı Kurun

Bütçenizi belirleme konusunda yardım almak için bizi dilediğiniz zaman arayın.

Günde en az 10 dolar tutarında yatırım yaptığınızda Google Ads uzmanlarından oluşan ekibimizin desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

0 850 390 2050*

* Reklam kampanyaları için günlük 15 TL ve üzeri bütçe belirleyen müşterilere. Günlük bütçe faaliyet gösterdiğiniz sektör ve hedeflerinize göre değişebilir lütfen danışmanlarımızdan bilgi alınız. Hafta içi 09.00-18.00.