Vytvorte svoju prvú reklamu a pomôžte zákazníkom, aby si vybrali vašu firmu.

Google Ads uľahčuje zvýraznenie jedinečných vlastností vašej firmy, ktoré môžete ukázať celému svetu. Môžete tak osloviť zákazníkov hľadajúcich presne to, čo ponúkate.

Začať

1. krok

Rozhodnite sa, kde chcete inzerovať

Zacieľte na celý svet alebo na svoje okolie. Vy určíte, kde chcete zobrazovať svoje reklamy, a my ich ukážeme tým správnym ľuďom.

Ďalšie informácie

Krok č. 2

Vytvorte svoje posolstvo

Troma krátkymi vetami zvýraznite, čo je na vašej firme najlepšie, a nadchnite tak zákazníkov. Prípadne pridaním obrázkov vytvorte pútavé bannerové reklamy.

Ďalšie informácie

3. krok

Nastavte rozpočtový limit

Nikdy nezaplatíte viac, než je váš mesačný limit, a reklamy môžete kedykoľvek upraviť či pozastaviť. Navyše vám ukážeme, aké výsledky môžete pri svojom rozpočte očakávať.

Ďalšie informácie

4. krok

Ukážte sa

Vaše reklamy zobrazíme vtedy, keď ľudia vyhľadávajú produkty alebo služby, ako sú tie vaše. Vaše reklamy sa môžu zobrazovať vo Vyhľadávaní a Mapách Google a na weboch našej siete alebo našich partnerov.

Platíte za výsledky, napríklad keď ľudia kliknú na vašu reklamu, aby zavolali do vašej firmy, keď navštívia váš web alebo si zobrazia trasu k vášmu obchodu.

Google priebežne pomáha zlepšovať vaše reklamy

Vieme, že sa chcete zamerať na to, čo je najdôležitejšie – prevádzkovanie vašej firmy. Naša inteligentná technológia vám pomôže nájsť spôsoby, ako vylepšiť reklamy a dosiahnuť lepšie výsledky.

Okrem toho vám sprístupníme prehľady, štatistiky a priebežné tipy, aby ste mohli sledovať, ako sa vám darí, a ešte viac zvýšiť úspešnosť svojich reklám.

Vytvorte svoju prvú reklamu

Využite bezplatnú personalizovanú podporu. Vytvorte si reklamný plán s odborníkom na Google Ads.

po – pia, 9:00 – 17:00

Hľadáte pokročilé reklamné stratégie?

Preskúmajte všetky naše typy kampaní a nástroje a zistite, ako môžete svoje reklamy využiť ešte lepšie.