Opowiedz swoją historię

Reklamy wideo wyświetlają się tylko użytkownikom, na których Ci zależy, a płacisz tylko wtedy, gdy rzeczywiście je obejrzą. Innymi słowy: nie płacisz za reklamowanie się osobom, które nie są zainteresowane Twoją ofertą.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Reklama wideo w trzech krokach

1

Przygotuj reklamę

Gdy utworzysz wideo, wystarczy już tylko przesłać je na kanał YouTube. Następnie możesz skorzystać z Google Ads, by skonfigurować kampanię. Twoje wideo będzie pojawiać się przed podobnymi filmami, po nich lub w wynikach wyszukiwania.

2

Wybierz, gdzie będzie się wyświetlać

Niezależnie od tego, czy chcesz docierać do fanów sportu, miłośników muzyki czy kogokolwiek innego, możesz wybrać docelowych odbiorców według wieku, płci, lokalizacji lub zainteresowań.

3

Zdecyduj, ile chcesz wydawać

Określ budżet i zacznij używać narzędzia YouTube Analytics, by monitorować efekty.

Określ swojego idealnego klienta

W Polsce w grupie wiekowej 16–24 lat YouTube dociera do większej liczby odbiorców niż telewizja kablowa. Ponad miliard użytkowników oznacza, że możesz dowolnie wybierać odbiorców na podstawie wieku, płci, lokalizacji czy zainteresowań. Dodatkowo płacisz tylko wtedy, gdy ktoś wejdzie w interakcję z Twoją reklamą. Jeżeli widz pominie reklamę przed upływem 30 sekund (lub całej reklamy, jeśli jest krótsza niż 30 sekund) – nie zapłacisz ani grosza.

Zobacz, co przynosi efekty

Dzięki bezpłatnemu narzędziu YouTube Analytics wiesz, kto ogląda Twoje reklamy i jak wchodzi z nimi w interakcję. Masz pełną kontrolę nad swoim dziennym budżetem i możesz decydować, ile chcesz wydawać na reklamę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zobacz materiały o reklamach wideo w YouTube.com

Logo YouTube