Daj się znaleźć w Google

Reklamy w wyszukiwarce Google pojawiają się, gdy użytkownicy szukają produktów i usług, które oferujesz. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę, by wejść na Twoją stronę lub zadzwoni do Twojej firmy.

Kampania w sieci wyszukiwania

1

Create your search ad.

Do utworzenia pierwszej reklamy wystarczy zaledwie kilka minut. Zacznij od reklamy, w której przedstawisz klientom swoją ofertę.

2

Wybierz słowa kluczowe

Następnie wybierz słowa kluczowe, których potencjalni klienci mogą używać w Google, szukając tego, co oferuje Twoja firma.

3

Ustaw odpowiedni budżet

Ustaw budżet dzienny i gotowe – Twoja reklama może zacząć się wyświetlać.

Gdzie wyświetla się Twoja reklama

Na komputerach, tabletach i smartfonach Twoja reklama może pojawić się nad wynikami wyszukiwania, jeśli słowa użyte w wyszukiwarce Google przez użytkownika pasują do Twoich słów kluczowych.

Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę i wejdzie na stronę lub zadzwoni do Twojej firmy. Klienci używają wyszukiwarki Google miliony razy dziennie, dlatego możesz sprawić, że będą częściej zauważać Twoją firmę i rozważać skorzystanie z jej oferty.

ręczne wyroby garncarskie

Porcelanowy Słoń – ręczne wyroby ceramiczne

Reklama przykladowa-firma.pl/

Piękne wazy, misy i nie tylko. Kup w naszej galerii lub online.

Mierz wyniki i ulepszaj kampanię

Gdy Twoje reklamy zaczną się wyświetlać, możesz monitorować ich wyniki oraz wprowadzać poprawki, kiedy chcesz. Możesz również utworzyć różne reklamy i sprawdzić, które są najskuteczniejsze.