Docieraj do klientów na stronach i w aplikacjach

Reklamy w sieci reklamowej Google Ads wyświetlają się w ponad dwóch milionach stron internetowych i 650 000 aplikacji – mogą więc być dokładnie tam, gdzie Twoi potencjalni klienci.

Wykorzystuj różne formaty reklam

Reklamy tekstowe

Podobnie jak reklamy w wyszukiwarce, reklamy tekstowe na stronach partnerskich składają się z nagłówka, dwóch linii tekstu i adresu URL.

Reklamy w Gmailu

Wyświetlaj spersonalizowane reklamy w Gmailu, które użytkownicy mogą zapisać, przesłać dalej lub rozwinąć w swojej skrzynce odbiorczej.

Banery

Do utworzenia reklamy możesz wykorzystać treści multimedialne, a także niestandardowe układy, elementy interaktywne czy animacje.

Reklamy w aplikacjach

Możesz utworzyć kampanię kierowaną na określone kategorie aplikacji mobilnych, a także śledzić skuteczność reklam w aplikacjach, które już wyświetlasz.

Reklama w sieci reklamowej w trzech prostych krokach

1

Wybierz format i utwórz reklamę

Niezależnie od tego, czy tworzysz proste reklamy tekstowe czy używasz obrazów, galeria reklam dostępna na koncie pozwoli Ci zacząć w zaledwie kilka minut.

2

Określ, gdzie reklamy mają się wyświetlać

Reklamy w sieci reklamowej pozwalają tworzyć kampanie precyzyjnie kierowane na podstawie tego, co wiesz o swoich klientach, np. zainteresowań czy danych demograficznych.

3

Ustaw budżet

Określ, ile chcesz wydawać, by docierać do wybranych odbiorców, i zacznij wyświetlać reklamy osobom, dla których są najbardziej odpowiednie.

Określ, do kogo chcesz dotrzeć

Miliony stron internetowych, portali informacyjnych, blogów oraz usług Google takich jak Gmail i YouTube – sieć reklamowa Google dociera do 90% użytkowników internetu na świecie. Dzięki zaawansowanym możliwościom kierowania, wyboru słów kluczowych, danych demograficznych i remarketingu możesz sprawić, że klienci będą częściej zauważać Twoją firmę
i rozważać skorzystanie z jej oferty.

Poprawiaj osiągane wyniki

Mierz efektywność swoich reklam i odkrywaj, do których odbiorców trafiają one najskuteczniej. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć sprzedaż czy uzyskiwać więcej połączeń telefonicznych, Google Ads pomoże Ci monitorować efektywność kampanii, a tym samym poprawiać je i osiągać lepsze wyniki.