Powrót do historii sukcesu
Zespół Millenium

Google Ads otwiera nowe możliwości przed Zespołem Millenium

Cele
Zwiększenie liczby zleceń
Inwestycja

90% budżetu reklamowego przeznaczane jest na reklamę internetową

Rezultaty

Podwojenie liczby obsługiwanych wesel
Rozwój relacji biznesowych

O firmie

Zielona Góra

Siedziba

2002

Rok założenia
 

5

Liczba pracowników

O celach

Zespół Millenium zajmuje się obsługą muzyczną imprez firmowych oraz wesel. Firma z entuzjazmem posługuje się narzędziami Google: Google Ads, Analytics oraz remarketingiem. Z Google Ads korzysta od 2011 roku, a celem kampanii było zwiększenie liczby zleceń. Tym sposobem Zespół Millenium zanotował wzrost liczby obsługiwanych wesel na poziomie 100%. Co ważniejsze, Google Ads przyczyniło się też do rozwoju relacji B2B. Zespół obsługuje więcej imprez firmowych, które w długoterminowej perspektywie są bardziej atrakcyjne i otwierają nowe możliwości: na przykład teraz jest na etapie rozmów z klientem z Danii. Muzycy szczególnie cenią Google Ads za możliwość trafiania do określonej grupy docelowej oraz geolokalizację reklam. Jak mówi Piotr Szymczak, założyciel Zespołu Millenium: „Nie wszyscy jeszcze korzystają z Google Ads, ja uwielbiam używać tego medium. Precyzyjne zdefiniowanie zasad wyszukiwania pozwala trafić do docelowego klienta”. Dlatego właśnie zespół przeznacza 90% budżetu marketingowego na reklamę internetową.

 

Kluczowe wnioski

Czym jest Google Ads?

WYPRÓBUJ GOOGLE ADS

„Nie wszyscy jeszcze korzystają z Google Ads, ja uwielbiam używać tego medium. Precyzyjne zdefiniowanie zasad wyszukiwania pozwala trafić do docelowego klienta.”

Piotr Szymczak, założyciel, Zespół Millenium

Podal dalej.

Podziel się tym artykułem ze znajomymi zainteresowanym tym tematem.

Rozwijaj swój biznes z Google Ads

  • 1. Stwórz konto
  • 2. Określ budżet
  • 3. Stwórz pierwszą reklamę i zadecyduj gdzie powinna się wyświetlać
800 007 200*

Możesz również porozmawiać z ekspertem Google i otrzymać pomoc przy tworzeniu pierwszej kampanii. Poniedziałek - piątek, 9.00 - 17.00