Powrót do historii sukcesu
SEROWAR PODLASKI – PRODUKCJA I SPRZEDAŻ SERÓW REGIONALNYCH

Zobacz, jak reklamyGoogle Ads pomogły firmie Serowar Podlaski

O firmie

Korycin

Siedziba

1998 r.

Rok założenia

4

Liczba pracowników

O celach

Serowar Podlaski to gospodarstwo ekologiczne na Podlasiu, które oferuje sery produkowane tradycyjnymi metodami i sprzedaje swoje wyroby głównie za pośrednictwem sklepu internetowego. Z usług Google Analytics i Google Ads korzysta od września 2014 r., a celem kampanii było poprawienie widoczności strony w internecie. Pytany o znaczenie, jakie kampanie Google Ads miały dla rozwoju firmy, Michał Antoniuk, współwłaściciel firmy Serowar Podlaski, przyznaje: „Kampanie Google Ads bardzo pomogły nam na początku działalności. Ktoś mi kiedyś wspomniał o reklamie Google Ads i to był początek sukcesu”. Jak twierdzi, przy odpowiedniej konfiguracji konta, reklamy Google Ads dają ogromne możliwości skutecznego konkurowania oraz zwiększania sprzedaży. Ceni je również za prostotę użytkowania, doskonałą obsługę klienta oraz łatwą konfigurację kampanii.

Kluczowe wnioski

Czym jest Google Ads?

WYPRÓBUJ GOOGLE ADS

„Kampanie Google Ads bardzo pomogły nam na początku działalności. Ktoś mi kiedyś wspomniał o reklamie Google Ads i to był początek sukcesu.”

Michał Antoniuk, współwłaściciel, Serowar Podlaski

Podal dalej.

Podziel się tym artykułem ze znajomymi zainteresowanym tym tematem.

Rozwijaj swój biznes z Google Ads

  • 1. Stwórz konto
  • 2. Określ budżet
  • 3. Stwórz pierwszą reklamę i zadecyduj gdzie powinna się wyświetlać
800 007 200*

Możesz również porozmawiać z ekspertem Google i otrzymać pomoc przy tworzeniu pierwszej kampanii. Poniedziałek - piątek, 9.00 - 17.00