Powrót do historii sukcesu
Ognisko Muzyczne

Ognisko Muzyczne prężnie rozwija się dzięki Google Ads

Cele

Dotarcie do osób zainteresowanych nauką gry na instrumentach
Umiejscowienie strony na wysokiej pozycji w wyszukiwarce

Rezultaty

Nowe placówki
Zwiększenie zatrudnienia

O firmie

Lublin

Siedziba

2005

Rok założenia
 

4

Liczba pracowników

O celach

Ognisko Muzyczne to firma oferująca naukę gry na instrumentach muzycznych na terenie Lublina. Z usługi Google Ads korzysta od 2012 r. Celem kampanii było dotarcie do większej liczby osób zainteresowanych nauką gry na instrumentach oraz umiejscowienie strony na wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Dwa miesiące testów przyniosły tak imponujące efekty, że firma całkowicie zrezygnowała z innych reklam na rzecz Google Ads. Pytany o znaczenie, jakie kampanie Google Ads miały dla rozwoju firmy, Jerzy Olszański, właściciel Ogniska Muzycznego, odpowiada: „Bardzo duże, pomogły rozwinąć firmę, większa liczba klientów może się zapoznać z naszą ofertą, powstają nowe placówki, mogliśmy zatrudnić większą liczbę pracowników. Zdecydowanie planujemy kontynuować współpracę z Google Ads w przyszłości”. Firma ceni Google Ads również za intuicyjne narzędzia analityczne oraz możliwość dostosowania kampanii do zamierzonego celu.

 

Kluczowe wnioski

Czym jest Google Ads?

WYPRÓBUJ GOOGLE ADS

„Kampanie Google Ads miały bardzo duże znaczenie, pomogły rozwinąć firmę, większa liczba klientów może się zapoznać z naszą ofertą, powstają nowe placówki (...).”

Jerzy Olszański, właściciel, Ognisko Muzyczne

Podal dalej.

Podziel się tym artykułem ze znajomymi zainteresowanym tym tematem.

Rozwijaj swój biznes z Google Ads

  • 1. Stwórz konto
  • 2. Określ budżet
  • 3. Stwórz pierwszą reklamę i zadecyduj gdzie powinna się wyświetlać
800 007 200*

Możesz również porozmawiać z ekspertem Google i otrzymać pomoc przy tworzeniu pierwszej kampanii. Poniedziałek - piątek, 9.00 - 17.00