Powrót do historii sukcesu
Ekstra Limuzyny

Google Ads pomógł Ekstra Limuzynom skutecznie wystartować

Cele

Pozyskanie klientów
Budowa marki

Inwestycja

90% budżetu marketingowego przeznaczane jest na reklamy internetowe

Rezultaty

Spadek kosztów z 40% przychodów do 10% przychodów

O firmie

Poznań

Siedziba
 

2012

Rok założenia
 

9

Liczba Pracowników

O celach

Firma Ekstra Limuzyny zajmuje się wynajmem ekskluzywnych limuzyn. Z Google Ads korzysta od 2012 r. – niemal od początku swojego istnienia. Pierwotnie firma miała dwa główne cele: pozyskanie klientów oraz zbudowanie marki. Pierwsza, gratisowa kampania Google Ads okazała się niebywale skuteczna, jak mówi Miłosz Baranowski, członek zarządu Ekstra Limuzyny: „współpraca z Google miała zdecydowanie kluczowe znaczenie. Gdyby nie Google Ads, to nie bylibyśmy w stanie tak skutecznie wystartować”. Google Ads jest nadal kluczowym narzędziem marketingowym, przynoszącym wymierne efekty: z miesiąca na miesiąc przychody są coraz wyższe, a firma stale się rozwija. To przełożyło się na spadek kosztów z 40% przychodów do 10% przychodów, a 90% budżetu marketingowego przeznaczane jest na reklamy internetowe, głównie kampanie Google Ads. Firma Ekstra Limuzyny ceni reklamy Google Ads za możliwość samodzielnego prowadzenia kampanii, analizowania ich skuteczności, otrzymywania cennych informacji i bycia bardziej konkurencyjną.

Kluczowe wnioski

Czym jest Google Ads

WYPRÓBUJ GOOGLE ADS

„Współpraca z Google miała zdecydowanie kluczowe znaczenie. Gdyby nie Google Ads, to nie bylibyśmy w stanie tak skutecznie wystartować.”

Miłosz Baranowski, członek zarządu, Ekstra Limuzyny

Podal dalej.

Podziel się tym artykułem ze znajomymi zainteresowanym tym tematem.

Rozwijaj swój biznes z Google Ads

  • 1. Stwórz konto
  • 2. Określ budżet
  • 3. Stwórz pierwszą reklamę i zadecyduj gdzie powinna się wyświetlać
800 007 200*

Możesz również porozmawiać z ekspertem Google i otrzymać pomoc przy tworzeniu pierwszej kampanii. Poniedziałek - piątek, 9.00 - 17.00