Piemērota budžeta iestatīšana

Izmantojot Google Ads, jūs kontrolējat savas tiešsaistes reklamēšanas izmaksas. Jūs nekad nemaksāsiet vairāk par iestatīto mēneša budžeta ierobežojumu, turklāt jebkurā brīdī varat pārtraukt kampaņu darbību.

Sākt tūlīt

Izmaksu kopsavilkums

Iestatiet budžeta ierobežojumu

Iestatiet reklamēšanas budžetu un nekad nemaksājiet vairāk par mēneša ierobežojumam noteikto summu.

Pielāgojiet pēc vajadzības

Nav jāuzņemas ilgtermiņa saistības. Pielāgojiet reklamēšanas budžetu vai apturiet reklāmu rādīšanu, kad vien nepieciešams.

Maksājiet par faktiskajiem rezultātiem

Maksājiet tikai tad, kad lietotāji veic noteiktas darbības, piemēram, noklikšķina uz reklāmas, lai apmeklētu jūsu vietni, vai piezvana jūsu uzņēmumam.

Izvēlieties savu budžetu. Mēs aprēķināsim jūsu rezultātus.

Pakalpojums Google Ads ir piemērots gandrīz jebkuram reklamēšanas budžetam. Izlemiet, cik vēlaties tērēt, un mēs jums parādīsim aptuvenos rezultātus.

Pēc vajadzības pielāgojiet budžetu un sāciet vai pārtrauciet kampaņu darbību jebkurā brīdī.

Izmēģiniet Google Ads — jums nav jāuzņemas ilgtermiņa saistības, un jebkurā brīdī varat apturēt vai atcelt kampaņu darbību. Pielāgojiet budžetu, kad vien vēlaties, piemēram, atbilstoši svētku dienām vai produktu izlaišanai.

Maksājiet par faktiskajiem rezultātiem.

Jūs maksāsiet tikai tad, kad klienti veiks noteiktas darbības, piemēram, noklikšķinās uz reklāmas, lai apmeklētu jūsu vietni, vai piezvanīs jūsu uzņēmumam.

Lai palīdzētu jums gūt panākumus, mēs sniegsim pārskatus un ieskatus, ļaujot jums izsekot reklāmas veiktspēju un izmaksas.

Kontrolējiet reklamēšanas izmaksas un iegūstiet rezultātus

Vai vēlaties uzzināt vairāk par uzlabotām cenu noteikšanas stratēģijām?

Google piedāvā vairākas reklamēšanas izsoļu cenu noteikšanas stratēģijas, kas pielāgotas uzlabotiem kampaņu un mārketinga mērķiem.