Pārraidiet savu vēstījumu.

Videoreklāmas tiek rādītas tikai jūsu izvēlētiem lietotājiem, un jūs maksājat tikai, kad reklāma tiek skatīta. Jūs netērēsit līdzekļus, rādot reklāmas lietotājiem, kurus neinteresē jūsu uzņēmums.

SĀKT TŪLĪT

Īsumā par videoreklāmām

1

Augšupielādējiet reklāmu.

Kad esat izveidojis videoklipu, jums ir jāizveido YouTube konts un jāveic videoklipa augšupielāde. Pēc tam varat izmantot Google Ads, lai sāktu kampaņas darbību pakalpojumā YouTube. Jūsu videoklips tiks rādīts pirms vai blakus saistītiem videoklipiem vai meklēšanas rezultātos.

2

Izvēlieties, kur jūsu reklāma tiks rādīta.

Nav svarīgi, vai vēlaties sasniegt sporta fanus vai mūzikas mīļotājus, varat izvēlēties mērķauditoriju, balstoties uz vecumu, dzimumu, atrašanās vietu, interesēm un citām kategorijām.

3

Izlemiet, cik līdzekļu vēlaties tērēt.

Iestatiet budžetu un izmantojiet rīku YouTube Analytics, lai uzzinātu, kas labi darbojas.

Izvēlieties savu ideālo klientu.

YouTube sasniedz vairāk 18–49 gadus veco skatītāju nekā jebkurš kabeļtelevīzijas tīkls ASV. Jums ir pieejams vairāk nekā viens miljards lietotāju, tādēļ varat atlasīt nepieciešamo mērķauditoriju, balstoties uz vecumu, dzimumu, atrašanās vietu, interesēm un citām kategorijām. Turklāt jūs maksājat tikai tad, kad lietotāji mijiedarbojas ar jūsu reklāmu. Jūs nemaksājat ne centa, ja viņi to izlaiž, nenoskatījušies pirmās 30 sekundes (vai visu videoklipu).

Uzziniet, kuri risinājumi darbojas.

Izmantojiet rīku YouTube Analytics, lai uzzinātu, kas ir jūsu skatītāji un kā viņi mijiedarbojas ar videoklipiem. Jūs pilnībā kontrolējat savu dienas budžetu, tādēļ varat tērēt sev pieņemamu summu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Izpētiet videoreklāmas vietnē Youtube.com

YouTube logotips