Esiet tikai viena Google meklēšanas vaicājuma attālumā.

Meklēšanas reklāmas tiek rādītas blakus Google meklēšanas rezultātiem, kad lietotāji meklē jūsu piedāvātos produktus un pakalpojumus. Maksājiet tikai tad, ja lietotāji noklikšķina uz jūsu reklāmas, lai apmeklētu jūsu tīmekļa vietni vai zvanītu jūsu uzņēmumam.

Meklēšanas tīkla kampaņas

1

Izveidojiet savu meklēšanas reklāmu.

Pirmās meklēšanas reklāmas izveidei ir nepieciešamas tikai dažas minūtes. Vispirms uzrakstiet reklāmu, klientiem raksturojot savu piedāvājumu.

2

Atrodiet savus klientus, izmantojot atslēgvārdus.

Pēc tam izvēlieties atslēgvārdus, kurus potenciālie klienti varētu ievadīt Google meklēšanā, lai atrastu jūsu uzņēmumu.

3

Iestatiet savu meklēšanas reklāmu budžetu.

Iestatiet dienas budžetu, un reklāma būs gatava rādīšanai.

Kā lietotāji redz jūsu reklāmu?

Ja vārdi, ko lietotāji datoros, planšetdatoros un viedtālruņos ievada Google meklēšanā, atbilst jūsu atslēgvārdiem, jūsu reklāmu var rādīt virs meklēšanas rezultātiem.
Maksājiet tikai tad, ja lietotāji noklikšķina uz reklāmas, lai pārietu uz jūsu tīmekļa vietni vai zvanītu jūsu uzņēmumam. Google tīklā katru dienu tiek meklēti miljoniem vaicājumu, tādēļ varat panākt, lai klienti pamanītu jūsu zīmolu, apsvērtu jūsu piedāvājumus un rīkotos.

ar rokām darināti māla trauki

Paul's Pottery — ar rokām darināta keramika

Reklāma example-business.com

Skaistas vāzes, bļodas un citi izstrādājumi. Iepērcieties mūsu galerijā vai tiešsaistē!

Izvērtējiet, mācieties un pilnveidojiet.

Kad būs sākta jūsu reklāmu rādīšana, varēsiet iegūt pārskatus par to darbību un jebkurā brīdī veikt pielāgojumus. Varat arī izveidot dažādas reklāmas, lai uzzinātu, kurām ir labāki rezultāti.