Sasniedziet klientus tīmeklī un lietotnēs dažādās ierīcēs.

Google Ads reklāmas tīkla reklāmas tiek rādītas vairāk nekā divos miljonos tīmekļa vietņu un 650 000 lietotņu, tādēļ jūsu reklāmu var rādīt jebkur, kur ir jūsu mērķauditorija.

Pastāv vairāki reklāmas tīkla reklāmu veidi.

Teksts

Līdzīgi kā reklāmās, kas tiek rādītas pakalpojumā Google meklēšana, reklāmas tīkla reklāmās ir virsraksts, divas teksta rindiņas un vietrādis URL.

Gmail

Rādiet pielāgotas reklāmas pakalpojumā Gmail, lai lietotāji varētu saglabāt, pārsūtīt un izvērst jūsu reklāmu savās iesūtnēs.

Reklāmkarogs

Šajās reklāmas varat izmantot attēlus vai bagātinātu multividi un iekļaut pielāgotus izkārtojumus, interaktīvus elementus, animācijas u.c. saturu.

Lietotne

Izveidojiet kampaņu, kurā mērķauditorija tiek atlasīta konkrētās mobilo lietotņu kategorijās, vai izsekojiet jau esošo lietotnēs rādīto reklāmu veiktspēju.

Īsumā par reklāmas tīkla reklāmām

1

Izvēlieties formātu un izveidojiet reklāmu.

Nav svarīgi, vai veidojat vienkāršas teksta reklāmas vai izmantojat attēlus: ar kontā iekļauto reklāmu galeriju to var paveikt dažu minūšu laikā.

2

Izlemiet, kur reklāmas tiks rādītas.

Reklāmas tīkla reklāmas varat iekļaut precīzi atlasītās kampaņās, kuras ir balstītas uz informāciju par klientiem, piemēram, interesēm vai demogrāfiskajiem datiem.

3

Iestatiet budžetu.

Izlemiet, cik līdzekļu vēlaties tērēt, lai sasniegtu mērķauditoriju, un sāciet rādīt reklāmas lietotājiem, kurus tās interesēs visvairāk.

Sasniedziet īstos klientus.

Google reklāmas tīklā ietilpst vairāki miljoni tīmekļa vietņu, ziņu lapu, emuāru un dažādas Google tīmekļa vietnes, piemēram, Gmail un YouTube, tādējādi ļaujot sasniegt 90% interneta lietotāju visā pasaulē. Izmantojot specializētās mērķauditorijas atlases, atslēgvārdu, demogrāfisko datu un atkārtotā mārketinga opcijas, varat panākt, lai klienti pamanītu jūsu zīmolu, apsvērtu jūsu piedāvājumus un rīkotos.

Nekad nepārtrauciet uzlabojumus.

Izvērtējiet reklāmu panākumus un nosakiet, kuras mērķauditorijas visvairāk interesējas par jūsu piedāvājumu. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mērķis ir veicināt pārdošanu vai saņemt vairāk zvanu, programma Google Ads palīdz novērtēt kampaņas veiktspēju, lai jūs varētu veikt pielāgojumus un īstenot savus mērķus.