Par universālajām lietotņu kampaņām

Sasniedziet lietotājus, kuriem patiks jūsu lietotne.

Izmantojot universālās lietotņu kampaņas, varat reklamēt savu iOS vai Android lietotni miljardiem lietotāju visā Google tīklā, un to varat izdarīt ar vienu vienīgu kampaņu. Ļaujiet Google mašīnmācīšanās funkcionalitātei palīdzēt jums atrast vispiemērotākos lietotājus un pēc iespējas efektīvāk izmantot atvēlēto budžetu.

SĀKT TŪLĪT

Iestatiet reklāmu dažu minūšu laikā.

1

Pielāgojiet savu reklāmu.

Sameklējiet savu Android vai iOS lietotni, lai redzētu pielāgotas reklāmas priekšskatījumu, kurā izmantota informācija, kas iegūta no App Store vai Play veikala. Pēc tam pielāgojiet tekstu. Varat augšupielādēt arī savas lietotnes attēlus un videoklipus.

2

Izvēlieties budžetu.

Izlemiet, kādu summu esat ar mieru tērēt par katru instalāciju (norādiet maksu par instalāciju jeb MPI), un iestatiet dienas budžetu.

3

Ļaujiet mums paveikt grūtāko.

Uzsāciet savas reklāmas darbību un atgriezieties pie saviem ikdienas darbiem. Google automātiski rādīs jūsu reklāmu tādos pakalpojumos kā Google meklēšana, Play, YouTube, Gmail un citos. Lai nodrošinātu augstas kvalitātes instalācijas, nepārtraukti notiek darbs pie jūsu reklāmu, cenu un mērķauditorijas atlases uzlabošanas, turklāt nepārsniedzot jūsu norādīto mērķa MPI.

Iegūstiet lielāku labumu no katras reklāmas.

Lai pieņemtu vislabākos lēmumus par katras reklāmas rādīšanu, universālās lietotņu kampaņas izmanto mašīnmācīšanās funkcionalitāti, reāllaikā analizējot vairāk nekā 300 miljonus potenciālo signālu kombināciju. Izmantojot viedo cenu noteikšanu, jūs varat pielāgot cenas saviem unikālajiem uzņēmējdarbības mērķiem — nosakiet mērķa maksu par ieguvumu (mMPI) vai mērķa reklamēšanas tēriņu atdevi (mRTA).

Sasniedziet savas lietotnes mārketinga mērķus.

Nosakiet, kuras darbības jūsu uzņēmumam ir visienesīgākās (piemēram, uzvara spēles otrajā līmenī, pieteikšanās pirmajam braucienam vai reģistrēšanās izmēģinājumam). Universālās lietotņu kampaņas jūsu reklāmu piegādā lietotājiem, kuri, visticamāk, veiks šīs darbības.