Izveidojiet savu pirmo reklāmu, veicot tikai dažas darbības

Izmantojot Google Ads, varat viegli pavēstīt citiem to, cik unikāls ir jūsu uzņēmums, un piesaistīt klientus, kuri meklē tādus produktus vai pakalpojumus, kādus piedāvājat jūs.

Sākt tūlīt

1. darbība

Izlemiet, kur veikt reklamēšanu

Darbojieties savā valstī vai izvērsiet darbību visā pasaulē. Izvēlieties vietnes, kurās rādīt savas reklāmas, un mēs tās parādīsim atbilstošai mērķauditorijai.

Uzzināt vairāk

2. darbība

Izveidojiet savu vēstījumu

Piesaistiet klientu uzmanību, trīs īsos teikumos aprakstot savu uzņēmumu. Varat arī izveidot pievilcīgas reklāmkaroga reklāmas, pievienojot attēlus.

Uzzināt vairāk

3. darbība

Iestatiet sava budžeta ierobežojumu

Jūs nekad nemaksāsiet vairāk par iestatīto ikmēneša ierobežojumu un jebkurā brīdī varēsiet šo ierobežojumu pielāgot vai apturēt. Mēs arī parādīsim aptuvenos rezultātus jūsu budžetam.

Uzzināt vairāk

4. darbība

Publicēt

Jūsu reklāmas tiks rādītas, kad lietotāji meklēs tādus produktus vai pakalpojumus, kas līdzinās jūsu piedāvātajiem. Jūsu reklāmas var tikt rādītas pakalpojumos Google meklēšana un Maps, kā arī mūsu partneru vietnēs.

Jūs maksāsiet tikai par rezultātiem, piemēram, ja lietotājs noklikšķinās uz jūsu reklāmas, lai sazinātos ar jums, apmeklēs jūsu vietni vai skatīs norādījumus, kā nokļūt jūsu veikalā.

Google palīdz pilnveidot jūsu reklāmas laika gaitā

Mēs zinām, ka īpašu uzmanību vēlaties veltīt tam, kas jums ir vissvarīgākais — vadīt savu uzņēmumu. Izmantojiet mūsu viedās tehnoloģijas, lai uzlabotu savas reklāmas un gūtu labākus rezultātus.

Varēsiet uzraudzīt rezultātus un pilnveidot reklāmas, izmantojot pārskatus, ieskatus un padomus.

Jūsu mērķis

Atlasiet “zvani”, lai mudinātu klientus zvanīt un pieteikt tikšanos, ieplānot darbu vai noslēgt darījumu.

Atlasiet “veikala apmeklējumi”, ja jums pieder fizisks veikals.

Atlasiet “darbības veikšana vietnē”, ja vēlaties, lai klienti iepirktos jūsu tiešsaistes veikalā, reģistrētos adresātu sarakstam vai aizpildītu veidlapu.

Jūsu reklāmas sasniedzamība

Lai reklāma darbotos atbilstoši, ir jāatlasa pareizā mērķauditorija. Izmantojot Google Ads, varat izvēlēties atrašanās vietu, kur rādīt reklāmas, tostarp noteiktā rādiusā ap savu veikalu vai visos reģionos un valstīs.

Jūsu ziņojums

Izmantojot Google Ads, varat viegli izveidot efektīvu reklāmtekstu vai iekļaut attēlus. Ir pieejami dažādi reklāmu formāti, un mēs palīdzēsim izprast, kā vislabāk izveidot reklāmu, ņemot vērā reklamēšanas un mārketinga mērķus.

Jūsu budžets

Izmantojot Google Ads, jūs nosakāt tēriņu summu un nekad nemaksāsiet vairāk par iestatīto mēneša ierobežojumu. Nav prasību par minimālajiem tēriņiem, kā arī nav nekādu saistību. Jums tiks piedāvāts ieteicamais budžets, ņemot vērā datus, kas iegūti par uzņēmumiem, kuri ir līdzīgi jūsējam, un datus par aptuvenajiem rezultātiem. Lielākajai daļai reklāmu rezultāti ir redzami jau pēc mēneša.

Izveidojiet savu pirmo reklāmu

Vai vēlaties uzzināt par modernām reklāmas stratēģijām?

Lai uzzinātu, kādas papildu darbības varat veikt ar savām reklāmām, skatiet visus mūsu kampaņu veidus un rīkus.