Izveidojiet savu pirmo reklāmu, veicot tikai dažas darbības

Izmantojot Google Ads, varat viegli pavēstīt citiem to, cik unikāls ir jūsu uzņēmums, un piesaistīt klientus, kuri meklē tādus produktus vai pakalpojumus, kādus piedāvājat jūs.

Sākt tūlīt

1. darbība

Izlemiet, kur veikt reklamēšanu

Darbojieties savā valstī vai izvērsiet darbību visā pasaulē. Izvēlieties vietnes, kurās rādīt savas reklāmas, un mēs tās parādīsim atbilstošai mērķauditorijai.

Uzzināt vairāk

2. darbība

Izveidojiet savu vēstījumu

Piesaistiet klientu uzmanību, trīs īsos teikumos aprakstot savu uzņēmumu. Varat arī izveidot pievilcīgas reklāmkaroga reklāmas, pievienojot attēlus.

Uzzināt vairāk

3. darbība

Iestatiet sava budžeta ierobežojumu

Jūs nekad nemaksāsiet vairāk par iestatīto ikmēneša ierobežojumu un jebkurā brīdī varēsiet šo ierobežojumu pielāgot vai apturēt. Mēs arī parādīsim aptuvenos rezultātus jūsu budžetam.

Uzzināt vairāk

4. darbība

Publicēt

Jūsu reklāmas tiks rādītas, kad lietotāji meklēs tādus produktus vai pakalpojumus, kas līdzinās jūsu piedāvātajiem. Jūsu reklāmas var tikt rādītas pakalpojumos Google meklēšana un Maps, kā arī mūsu partneru vietnēs.

Jūs maksāsiet tikai par rezultātiem, piemēram, ja lietotājs noklikšķinās uz jūsu reklāmas, lai sazinātos ar jums, apmeklēs jūsu vietni vai skatīs norādījumus, kā nokļūt jūsu veikalā.

Google palīdz pilnveidot jūsu reklāmas laika gaitā

Mēs zinām, ka īpašu uzmanību vēlaties veltīt tam, kas jums ir vissvarīgākais — vadīt savu uzņēmumu. Izmantojiet mūsu viedās tehnoloģijas, lai uzlabotu savas reklāmas un gūtu labākus rezultātus.

Varēsiet uzraudzīt rezultātus un pilnveidot reklāmas, izmantojot pārskatus, ieskatus un padomus.

Izveidojiet savu pirmo reklāmu

Vai vēlaties uzzināt par modernām reklāmas stratēģijām?

Lai uzzinātu, kādas papildu darbības varat veikt ar savām reklāmām, skatiet visus mūsu kampaņu veidus un rīkus.