Nustatykite jums tinkamą biudžetą

Naudodami „Google Ads“ jūs valdote internetinės reklamos mokesčius. Niekada neviršysite mėnesio biudžeto apribojimo ir galėsite bet kada sustabdyti kampaniją.

Pradėkite dabar

Kainodaros apžvalga

Nustatykite biudžeto apribojimą

Nustatykite reklamavimo biudžetą ir niekada neišleiskite daugiau nei nustatyta mėnesio suma.

Būkite lankstūs

Nereikia pasirašyti jokios ilgalaikės sutarties. Koreguokite reklamavimo biudžetą ir pristabdykite skelbimus, kada norite.

Mokėkite už rezultatus

Mokėkite tik žmonėms atlikus veiksmus, pvz., spustelėjus skelbimą, kad apsilankytų svetainėje ar paskambintų į įmonę.

Pasirinkite biudžetą. Pateiksime prognozuojamus rezultatus.

„Google Ads“ gali veikti nustačius beveik bet kokį reklamavimo biudžetą. Nuspręskite, kiek norite išleisti, ir parodysime prognozuojamus rezultatus.

Koreguokite, kai reikia, bet kada paleiskite ar sustabdykite

Išbandykite „Google Ads“ – nereikia pasirašyti jokios ilgalaikės sutarties ir galėsite bet kada pristabdyti ar atšaukti. Be to, galėsite bet kada koreguoti biudžetą, pvz., užimtu šventiniu laikotarpiu ar pristatant produktą.

Mokėkite už realius rezultatus

Galite nemokamai prisiregistruoti gauti paskyrą. Mokėsite tik klientams atlikus veiksmus, pvz., spustelėjus jūsų skelbimą, kad apsilankytų svetainėje ar paskambintų į įmonę.

Kad jūsų veikla būtų sėkminga, teiksime ataskaitas ir įžvalgas, kurias naudodami galėsite stebėti skelbimų našumą ir mokesčius.

Valdykite reklamos mokesčius ir gaukite rezultatus

Norite sužinoti apie išplėstines kainų siūlymo strategijas?

„Google“ teikia kelias reklamavimo aukciono kainų siūlymo strategijas, pritaikytas pagal išplėstinius kampanijų ir rinkodaros tikslus.