Būkite pasiekiami atliekant „Google“ paiešką.

Paieškos skelbimai rodomi šalia „Google“ paieškos rezultatų žmonėms ieškant jūsų teikiamų produktų ir paslaugų. Be to, mokate tik tada, kai žmonės spustelėja skelbimą, kad apsilankytų jūsų svetainėje, arba paskambina jums.

Paieškos kampanijos

1.

Sukurkite paieškos skelbimą.

Pirmąjį paieškos skelbimą galite sukurti vos per kelias minutes. Pradėkite kurti skelbimą, kuriame būtų nurodoma, ką jūs siūlote.

2.

Nustatykite klientus naudodami raktinius žodžius.

Tada pasirinkite raktinius žodžius, pagal kuriuos potencialūs klientai galėtų ieškoti sistemoje „Google“, kad rastų jūsų įmonę.

3.

Nustatykite paieškos skelbimų biudžetą.

Nustatykite dienos biudžetą ir galėsite paskelbti skelbimą.

Kaip žmonės mato jūsų skelbimą.

Jei žodžiai, kuriuos žmonės įveda sistemoje „Google“, naudodami asmeninius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, atitinka jūsų raktinius žodžius, skelbimas gali būti rodomas virš paieškos rezultatų.
Mokėsite tik žmonėms spustelėjus, kad apsilankytų svetainėje ar paskambintų į įmonę. Sistemoje „Google“ atliekama labai daug paieškų per dieną, todėl galite būti tikri, kad klientai pastebės jūsų prekės ženklą, apsvarstys jūsų pasiūlymus ir imsis veiksmų.

rankų darbo moliniai indai

Pauliaus moliniai indai – puiki rankų darbo keramika

Skelbimas example-business.com

Gražios vazos, dubenys ir kita. Apsipirkite mūsų galerijoje arba internete.

Įvertinkite, sužinokite ir plėskitės.

Pradėję rodyti skelbimus galite gauti ataskaitų, kad sužinotumėte, koks skelbimų našumas, ir galėtumėte bet kada juos koreguoti. Be to, galite kurti skirtingus skelbimus, kad sužinotumėte, kurie našiausi.