מידע על קמפיינים אוניברסליים לאפליקציות

להגיע למשתמשים שיאהבו את האפליקציה שלכם

קמפיינים אוניברסליים לאפליקציות יעזרו לכם לקדם את אפליקציית ה-iOS או ה-Android שלכם ולהציג אותה בפני מילארדי משתמשים ב-Google, והכל בקמפיין אחד. נצלו את טכנולוגיית הלמידה החישובית של Google כדי למצוא את המשתמשים הכי טובים ולהפיק כמה שיותר מהתקציב שלכם.

התחילו עכשיו

להגדיר מודעה בכמה דקות

1

מתאימים את המודעה לאפליקציה שלכם

מחפשים את אפליקציית ה-Android או ה-iOS שלכם כדי לראות תצוגה מקדימה של מודעה מותאמת אישית שהמערכת תיצור בעזרת נתונים שהיא תמשוך מ-App Store או מחנות Play. אחר כך, משנים את הטקסט איך שרוצים. אפשר גם להעלות תמונות וסרטונים של האפליקציה.

2

מגדירים תקציב

מחליטים כמה רוצים להוציא על כל התקנה (עלות להתקנה או CPI) ומגדירים תקציב יומי.

3

אנחנו עושים את כל העבודה הקשה בשבילכם

מפעילים את המודעה וממשיכים הלאה. Google תציג את המודעה באופן אוטומטי בחיפוש Google, ב-Google Play, ב-YouTube, ב-Gmail ועוד. המערכת תשפר ללא הפסקה את המודעות, הצעות המחיר והמיקוד, כדי לספק לכם התקנות באיכות גבוהה מבלי לחרוג מיעד העלות להתקנה שהגדרתם.

להפיק רווח גדול יותר מכל מודעה.

במסגרת קמפיינים אוניברסליים לאפליקציות, המערכת משתמשת בלמידה חישובית כדי לפעול בצורה החכמה ביותר בנוגע להצגה של כל מודעה, בעזרת ניתוח של יותר מ-300 מיליון שילובים אפשריים של אותות בזמן אמת. אסטרטגיות חכמות להצעות מחיר מאפשרות לכם להגדיר הצעות מחיר בהתאם ליעדים העסקיים הייחודיים שקבעתם לעצמכם - יעד עלות להמרה (tCPA) או יעד החזר על הוצאות פרסום (tROAS).

להשיג את יעדי השיווק שלכם

מגדירים את הפעולות שיש להן ערך משמעותי לעסק, (למשל מעבר לשלב 2, יציאה לנסיעה ראשונה, או רישום לשימוש בגרסת ניסיון), ובמסגרת קמפיינים אוניברסליים לאפליקציות, המודעות יוצגו למשתמשים שיש סיכוי גבוה שיבצעו את הפעולות האלה.