יוצרים את המודעה הראשונה בכמה שלבים פשוטים

עם Google Ads קל להראות לעולם את התכונות שמייחדות את העסק שלכם, וכך להגיע ללקוחות שמחפשים את מה שהעסק מציע.

מתחילים!

שלב 1

מחליטים איפה לפרסם

אפשר לצמצם את הפרסום לשוק המקומי או להרחיב אותו לשוק הגלובלי. אתם מחליטים היכן תרצו להציג את המודעות, ואנחנו נדאג להציג אותן בפני האנשים הנכונים.

אפשר לקבל פרטים נוספים?

שלב 2

מנסחים את המסר

מומלץ להבליט את התכונות הטובות ביותר של העסק ב-3 משפטים קצרים כדי לעורר עניין מצד הלקוחות. לחלופין, אפשר להוסיף תמונות וליצור מודעות באנר שעוזרות למשוך תשומת לב.

אפשר לקבל פרטים נוספים?

שלב 3

מגדירים את תקרת התקציב

אף פעם לא נחייב אתכם בסכום הגבוה מתקרת התקציב החודשי שהגדרתם, וניתן לשנות או להשהות את התקציב בכל שלב. בנוסף, נציג לכם את התוצאות המשוערות עבור התקציב.

אפשר לקבל פרטים נוספים?

שלב 4

מפעילים את המודעה

אנחנו נציג את המודעות שלכם כשאנשים יחפשו מוצרים או שירותים כמו שלכם. המודעות יכולות להופיע בחיפוש Google, במפות Google וברשת של אתרי השותפים שלנו.

אנחנו נחייב אתכם רק כשאנשים יבצעו את הפעולות הרצויות, למשל ילחצו על המודעה כדי להתקשר לעסק, להיכנס לאתר או לקבל הוראות הגעה לחנות.

Google עוזרת לכם לשפר את המודעות במשך הזמן

אנחנו יודעים שאתם רוצים להתמקד בדבר החשוב ביותר – ניהול העסק. לכן, אנחנו מעמידים לרשותכם את הטכנולוגיה החכמה שלנו שתעזור לכם למצוא דרכים לשיפור המודעות - והתוצאות.

בנוסף, נספק לכם דוחות, תובנות וטיפים באופן שוטף כדי שתוכלו לעקוב אחר ההתקדמות שלכם ולשפר את ביצועי המודעות אף יותר.

היעד שלכם

יש לבחור ביעד שיחות כדי לעודד את הלקוחות להתקשר לעסק ולקבוע תורים או פגישות, להזמין עבודה או לסגור עסקה.

יש לבחור ביעד ביקורים בחנות אם יש בבעלותכם חנות פיזית שמסתמכת על תנועת לקוחות.

יש לבחור ביעד ביצוע פעולות באתר אם אתם רוצים שאנשים יבצעו רכישות בחנות המקוונת, יירשמו לרשימת הדיוור שלכם או ימלאו טופס.

פוטנציאל החשיפה של המודעה

כדי שלמודעה יהיו ביצועים טובים, צריך להציג אותה לקהל הנכון. ב-Google Ads אפשר לבחור את המיקום הגיאוגרפי שבו המודעה תוצג, לרבות רדיוס מסוים מהחנות או מדינות ואזורים שלמים.

המסר שלכם

ב-Google Ads קל לנסח טקסט אפקטיבי למודעות או להוסיף להן תמונות. בעזרת מגוון הפורמטים של המודעות שאנחנו מציעים, תוכלו לקבוע מהו סגנון המודעה המתאים ביותר ליעדי הפרסום והשיווק שלכם.

התקציב שלכם

ב-Google Ads אתם בוחרים כמה תרצו להוציא, ולעולם לא נחייב אתכם בסכום הגבוה מתקרת התקציב שהגדרתם. אין סכום הוצאה מינימלי ואין שום התחייבות. אנחנו נמליץ לכם על סכום תקציב על סמך תקציבים שהגדירו עסקים הדומים לשלכם, וגם נציג לכם תוצאות משוערות. בדרך כלל מתחילים לראות תוצאות בתוך כחודש.

יוצרים את המודעה הראשונה

לחלופין, אפשר להתקשר אלינו לקבלת עזרה בהגדרת החשבון.

1-809-343-032

ראשון עד חמישי בשעות 09:00 עד 18:00

רוצים לשמוע על אסטרטגיות הפרסום המתקדמות שלנו?

אנחנו מזמינים אתכם לקרוא על כל סוגי הקמפיינים והכלים שלנו וללמוד איך להשיג יותר מהמודעות שלכם.