להגיע ללקוחות באינטרנט ובאפליקציות בכל מיני מכשירים

מודעות Google Ads לרשת המדיה מופיעות ביותר משני מיליון אתרים וביותר מ-650,000 אפליקציות. במילים אחרות, המודעה שלכם תוכל להופיע בכל מקום שבו נמצא הקהל שלכם.

הרבה דרכים לפרסם ברשת המדיה

טקסט

כמו המודעות בחיפוש Google, מודעות ברשת המדיה כוללות כותרת, שתי שורות של טקסט וכתובת אתר.

Gmail

כשתציגו מודעות מותאמות אישית ב-Gmail, אנשים יוכלו לשמור את המודעה שלכם בתיבת הדואר הנכנס שלהם, להעביר אותה לאחרים ולהרחיב אותה כדי לצפות בה בנוחיות.

באנר

מודעות אלו מאפשרות לכם לכלול פריסות מותאמות אישית, רכיבים אינטראקטיביים, אנימציות ועוד, באמצעות תמונות או מדיה עשירה.

אפליקציה

ניתן ליצור קמפיין שממקד לקטגוריות ספציפיות של אפליקציות לנייד, או לעקוב אחר הביצועים של המודעות שאתם כבר מציגים באפליקציות.

הסבר על מודעות ברשת המדיה

1

בוחרים פורמט ויוצרים מודעה

ניתן ליצור מודעות טקסט פשוטות או מודעות תמונה בתוך דקות ספורות בעזרת גלריית המודעות שבחשבון שלכם.

2

בוחרים היכן להציג את המודעות

מודעות ברשת המדיה מאפשרות ליצור קמפיינים עם מיקוד מדויק ביותר, בהתבסס על הפרטים שידועים על הלקוחות, כגון תחומי עניין או מאפיינים דמוגרפיים.

3

מגדירים תקציב

אתם מחליטים כמה להשקיע כדי להגיע לקהל היעד שלכם, ומתחילים להציג את המודעות שלכם בפני האנשים שהכי יתעניינו בהן.

להגיע ללקוחות הנכונים

רשת המדיה של Google כוללת מיליוני אתרים, דפי חדשות, בלוגים ואתרים של Google כמו Gmail ו-YouTube, ולכן היא מגיעה אל יותר מ-90% ממשתמשי האינטרנט ברחבי העולם. ניתן להשתמש באפשרויות ייחודיות להגדרת מיקוד, מילות מפתח, דמוגרפיה ורימרקטינג כדי לגרום ללקוחות לשים לב למותג, לשקול לממש את המבצעים שאתם מציעים ולנקוט פעולה.

כל הזמן משפרים

אם תמדדו את התוצאות של המודעות שלכם, תוכלו לדעת על אילו קהלים המודעות הכי משפיעות. לא משנה אם היעד שלכם הוא יותר מכירות או יותר שיחות טלפון, באמצעות Google Ads תוכלו למדוד את ביצועי הקמפיין כדי לבצע את ההתאמות הנדרשות ולעמוד ביעדים.