מידע על מודעות לאפליקציה

תציעו את האפליקציה שלכם לקהל המתאים

מודעות לאפליקציות הן דרך פשוטה לקדם את האפליקציה שלכם בקרב משתמשי iOS או Android ב‑Google – אין צורך בניסיון קודם בפרסום.

אני רוצה לנסות
משחקי הרפתקאות

הסבר קצר על מודעות לאפליקציה

1

יוצרים ומתאימים אישית

בשלב הראשון צריך רק להקליד את טקסט המודעה הרצוי ואת המיקום שלכם. Google תעצב ותיצור בשבילכם מודעות מותאמות אישית לאפליקציה, ותאפשר לכם להציג עיצובים שונים ברחבי הרשת שלה. כמובן, תוכלו לבצע שינויים בשלב מאוחר יותר.

2

מגדירים תקציב יומי

אתם קובעים את העלות להתקנה (כלומר, כמה אתם מוכנים לשלם עבור כל התקנה של האפליקציה), והמנגנונים שלנו ליצירת מודעות ולהגשת הצעות מחיר יעזרו לכם לשפר את הביצועים של הקמפיין מבלי לחרוג מהתקציב.

3

מאתרים משתמשים איכותיים

ספרו לנו אילו פעולות תרצו שמשתמשים יבצעו באפליקציה, ואנחנו נציג את המודעה לאנשים שיש סבירות גבוהה שיבצעו אותן.

להרחיב את פוטנציאל החשיפה בגדול

לאחר תהליך הגדרה פשוט, המודעה שלכם תהיה כשירה להגיע ליותר ממיליארד בני אדם בכל הרשת של Google, כולל חיפוש Google, ‏Google Play‏, YouTube ואלפי אפליקציות ואתרי מובייל אחרים.

יותר תועלת מכל מודעה

כדי למצות את הפוטנציאל של הקמפיין, Google בודקת כל מודעה בחשבון שלכם ובאופן אוטומטי מקדמת את הפורמטים והעיצובים המובילים בביצועים. בנוסף, יש לנו אופטימיזציה בהתאם לסוגי המשתמשים הרצויים. לדוגמה, אם האפליקציה שלכם היא משחק של כמה רמות, אנחנו נבדוק את המשחקים האחרים שהמשתמשים שיחקו בהם בעבר, ונמקד את המודעה לאנשים שסביר להניח כי יגיעו לרמה 5 ומעלה.