Määrake sobiv eelarve

Google Adsiga on veebireklaamikulud teie kontrolli all. Te ei maksa kunagi kuupõhisest piirangust rohkem ja võite reklaamimise igal ajal katkestada.

Alustage kohe

Hinnakujunduse ülevaade

Määrake eelarve piirang

Määrake reklaamieelarve, et te ei kulutaks kunagi igakuisest piirangust rohkem.

Veebisaidi liiklus

Pikaajalist lepingut ei ole vaja sõlmida. Kohandage reklaamieelarvet või peatage reklaame vastavalt vajadusele.

Makske tulemuste eest

Maksate ainult siis, kui inimesed teevad toimingu, näiteks klikivad reklaamil, et teie saiti külastada või ettevõttele helistada.

Valige eelarve. Seejärel prognoosime teie tulemusi.

Google Ads töötab peaaegu kõigi reklaamieelarvetega. Otsustage, kui palju soovite kulutada, ja näitame teile prongoositavaid tulemusi.

Saate igal ajal kohandada, alustada või peatada

Proovige Google Adsi, ilma et peaksite pikaajalise lepingu sõlmima – võite teenuse igal ajal peatada või tühistada. Samuti võite eelarvet igal ajal, näiteks pühadehooajal või toodete väljalaskmisel, muuta.

Makske tegelike tulemuste eest

Maksate ainult siis, kui kliendid teevad toimingu, näiteks klikivad reklaamil teie veebisaidi külastamiseks või ettevõttele helistamiseks.

Selleks et aidata teil edu saavutada, esitame aruandeid ja statistikat, mis võimaldavad teil jälgida reklaami toimivust ja kulusid.

Hallake oma reklaamikulusid ja saavutage tulemusi

Kas soovite teavet täpsemate pakkumisstrateegiate kohta?

Google pakub mitmesuguseid reklaamioksjoni pakkumisstrateegiaid, mis on kohandatud täpsemate kampaaniate ja turunduseesmärkide alusel.