Levitage oma lugu.

Videoreklaame näidatakse ainult neile, kellele teie soovite, ja maksta tuleb üksnes vaatamise korral. See tähendab, et te ei kuluta raha inimestele, kes pole teie ettevõttest huvitatud.

ALUSTAGE KOHE

Videoreklaamide eelvaade.

1.

Seadke reklaam üles.

Kui videoreklaam on loodud, tuleb teil vaid seadistada YouTube'i konto ja video sinna üles laadida. Seejärel saate hakata kasutama Google Adsi, et käivitada oma kampaania YouTube'is. Teie video ilmub otsingutulemustes või seotud videote ees või kõrval.

2.

Valige, kus teie reklaam ilmub.

Teie sihtrühmaks võivad olla näiteks spordi- või muusikasõbrad, aga ka mis tahes muude huvidega inimesed. Saate valida vaatajaskonna vanuse, soo, asukoha, huvide ja teistegi kriteeriumide põhjal.

3.

Otsustage, kui palju olete nõus kulutama.

Määrake eelarve ja kasutage toimivusandmete saamiseks YouTube'i analüüsitööriista.

Valige ideaalklient.

YouTube'is on võimalik jõuda suurema arvu 18–49-aastaste inimesteni kui mis tahes USA telekanali kaudu. Sealjuures saate enam kui miljardist inimesest koosneva vaatajaskonna hulgast valida just teile sobiva sihtrühma nii vanuse, soo, asukoha, huvide kui ka muude näitajate põhjal. Maksate ainult siis, kui keegi tunneb teie video vastu piisavalt huvi. Kui see jäetakse vahele enne 30 sekundi möödumist (või enne reklaami lõppu), ei maksa te sentigi.

Vaadake, mis toimib.

Kasutage YouTube'i analüüsitööriista, et näha, kes teie reklaame vaatavad ja mida nende reklaamidega tehakse. Päevaeelarve on täielikult teie kontrolli all, nii et maksate alati vaid sellise summa, mida peate sobivaks.

Kas soovite saada lisateavet?

Uurige YouTube.com-ivideoreklaame

YouTube'i logo