Olge Google'i otsingus nähtaval.

Otsingureklaamid ilmuvad Google'i otsingutulemuste kõrval, kui inimesed otsivad tooteid ja teenuseid, mida teie pakute. Maksate ainult siis, kui nad klikivad teie veebisaidi külastamiseks teie reklaamil või helistavad teile.

Otsingukampaaniad

1.

Looge oma otsingureklaam.

Esimese otsingureklaami koostamine võtab kõigest paar minutit. Alustuseks kirjutage reklaami tekst, mis tutvustab teie pakutavat.

2.

Leidke oma kliendid märksõnade abil.

Järgmiseks valige märksõnad, mida potentsiaalsed kliendid võiksid Google'is teie leidmiseks kasutada.

3.

Määrake otsingureklaamide eelarve.

Määrake päevaeelarve, ja teie reklaam ongi veebis kasutamiseks valmis.

Kuidas inimesed teie reklaami näevad?

Kui keegi sisestab arvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis Google'isse sõna, mis ühtib teie märksõnaga, võidakse teie reklaami näidata otsingutulemuste kohal.
Maksate ainult siis, kui reklaamil klikitakse – kas teie veebisaidile minemiseks või teie ettevõttele helistamiseks. Kuna Google'is tehakse päevas miljoneid otsinguid, siis võite olla kindel, et teie brändi märgatakse, teie pakkumisi kaalutakse ja tehinguid tehakse.

käsitöökeraamika

Pauli savikoda – kvaliteetne käsitöökeraamika

Reklaam example-business.com

Kaunid vaasid, kausid ja palju muud. Ostke meie galeriist või veebi kaudu.

Mõõtke, õppige ja suurendage edu.

Kui teie reklaame juba esitatakse, saate hankida aruandeid nende toimivuse kohta. Aruannete põhjal saate omakorda igal ajal teha vajalikke muudatusi. Samuti võite luua erinevaid reklaame, et näha, milline toimib kõige paremini.