Jõudke klientideni veebis ja rakendustes – ning kõigis seadmetes.

Google Adsi displeireklaame esitatakse rohkem kui kahel miljonil veebisaidil ja enam kui 650 000 rakenduses, seega saab teie reklaami näidata pea igas kanalis, mida teie vaatajaskond kasutab.

Displeireklaamide esitamiseks on mitu võimalust.

Tekstreklaamid

Nii nagu Google'i otsingus kuvatavatel reklaamidel, on ka displeireklaamidel pealkiri, kaks rida teksti ja URL.

Gmaili reklaamid

Gmailis saab kuvada kohandatud reklaame, mida on võimalik postkastis salvestada, laiendada ja edasi saata.

Bännerreklaamid

Piltide ning rikasmeediasisuga reklaamides saab kasutada kohandatud paigutusi, interaktiivseid elemente, animatsioone ja muud.

Rakendusereklaamid

Saate luua kampaania, mis sihib konkreetseid mobiilirakenduse kategooriaid, või jälgida aktiivsete rakendusesiseste reklaamide toimivust.

Displeireklaamide ülevaade

1.

Valige vorming ja looge reklaam.

Konto reklaamigaleriis olevate mallide abil saab lihtsa tekstreklaami või piltreklaami koostada vaid minutitega.

2.

Otsustage, kus teie reklaame näidatakse.

Displeireklaamid võimaldavad teil kampaaniaid täpselt sihtida selle põhjal, mida te oma klientide kohta teate (nt huvid või demograafiline teave).

3.

Määrake oma eelarve.

Otsustage, kui palju soovite oma sihtvaatajaskonnani jõudmiseks kulutada, ja hakake reklaame kuvama inimestele, kes on neile kõige vastuvõtlikumad.

Jõudke õigete klintideni.

Kuna Google'i Display-võrgustik hõlmab miljoneid veebisaite, uudistelehti, blogisid ning lisaks ka Google'i veebisaite (nagu Gmail ja YouTube), on selle kaudu võimalik jõuda 90%-ni kõigist maailma Interneti-kasutajatest. Mitmesugused sihtimise, märksõnade, demograafilise teabe ja uuesti turundamise valikud aitavad klientidel teie brändi märgata, pakkumisi kaaluda ja tehinguid teha.

Asju saab alati paremaks muuta.

Mõõtke oma reklaamide toimivust ja uurige välja, milline vaatajaskond on kõige vastuvõtlikum. Näiteks kui soovite suurendada müüki või saada rohkem kõnesid, aitab Google Ads teil kampaania toimivust mõõta, et saaksite seejärel kampaaniat oma eesmärkide täitmiseks kohandada.