Teave universaalsete rakendusekampaaniate kohta

Jõudke kasutajateni, kellele teie rakendus meeldib.

Universaalsed rakendusekampaaniad aitavad teil reklaamida oma iOS-i või Androidi rakendust miljarditele kasutajatele kogu Google'is – ja seda vaid ühe kampaania abil. Lubage Google'i masinõppel aidata teil leida parimaid kasutajaid ja teie eelarvet kõige paremal moel kasutada.

ALUSTAGE KOHE

Seadistage oma reklaam vaid minutitega.

1.

Kohandage oma reklaami.

Otsige oma Androidi või iOS-i rakendust, et näha kohandatud reklaami eelvaadet, kasutades App Store'ist või Play poest hangitud teavet. Seejärel kohandage tekst. Võite üles laadida ka kujutisi ja videoid oma rakendusest.

2.

Valige omale eelarve.

Otsustage, kui palju olete nõus iga installi eest maksma (installi hind ehk CPI) ja määrake päevaeelarve.

3.

Laske meil raske töö teie eest ära teha.

Käivitage reklaam ja asuge tagasi oma toimetuste juurde. Google näitab seda automaatselt Google'i otsingus, Plays, YouTube'is, Gmailis ja mujal. Teie reklaame, pakkumisi ja sihtimist täiustatakse pidevalt, et saada kvaliteetseid installimisi – ja seda kõike tehakse teie siht-CPI ulatuses.

Suurendage iga reklaami efektiivsust.

Universaalsed rakendusekampaaniad kasutavad masinõpet, et teha iga reklaami esitamisel kõige nutikam otsus, analüüsides reaalajas enam kui 300 miljonit potentsiaalset signaalikombinatsiooni. Nutika pakkumise funktsioon võimaldab teil kohandada pakkumisi oma unikaalsete ärieesmärkide alusel – võite valida sihtvärbamishinna (tCPA) või reklaamikulude tootlikkuse (tROAS) eesmärgi.

Saavutage oma rakenduse turunduseesmärgid.

Määrake toimingud, mis ärilist väärtust suurendavad (nt 2. taseme läbimine, esimese sõidu tegemine või prooviversiooni kasutajaks registreerumine). Universaalsed rakendusekampaaniad esitavad teie reklaami kasutajatele, kes suure tõenäosusega need toimingud teevad.