Looge esimene reklaam vaid mõne toiminguga

Google Ads võimaldab teil hõlpsasti kõigile tutvustada oma ettevõtte eripära, et jõuaksite klientideni, kes otsivad teie pakutavat.

Alustage kohe

1. toiming

Otsustage, kus reklaamida

Tegutsege globaalselt või jätkake kohalikul tasandil. Saate ise otsustada, kus soovite reklaame esitada, ja meie näitame neid õigetele inimestele.

Soovin rohkem teada

2. toiming

Looge sõnum

Kirjeldage kolme lühikese lausega oma ettevõtte parimaid külgi, et tekitada klientides elevust. Võite ka lisada pilte, et luua haaravaid bännerreklaame.

Soovin rohkem teada

3. toiming

Määrake eelarve piirang

Te ei maksa kunagi enda määratud kuupõhisest piirangust rohkem ning saate reklaamimist igal ajal kohandada ja peatada. Peale selle näitame teie eelarve alusel prognoositud tulemusi.

Soovin rohkem teada

4. toiming

Hakake reklaame esitama

Esitame teie reklaame siis, kui inimesed otsivad teie pakutavatega sarnaseid tooteid või teenuseid. Teie reklaamid võivad ilmuda Google'i otsingus ja Mapsis ning kõikjal meie partnersaitide võrgustikus.

Maksate tulemuste eest, näiteks kui inimesed klikivad teie reklaamil, et helistada teie ettevõttele, külastada teie veebisaiti või hankida juhiseid teie poe külastamiseks.

Google aitab aja jooksul teie reklaame täiustada

Teame, et soovite keskenduda kõige olulisemale – ettevõtte juhtimisele. Meie nutikas tehnoloogia leiab mooduseid teie reklaamide täiustamiseks ja teie tulemuste parandamiseks.

Lisaks pakume aruandeid, statistikat ja nõuandeid, et saaksite oma edusamme jälgida ja muuta oma reklaamid veelgi tõhusamaks.

Looge oma esimene reklaam

Kas otsite täpsemaid reklaamistrateegiaid?

Vaadake kõiki kampaaniatüüpe ja tööriistu, et saada teavet selle kohta, kuidas reklaamidega veelgi rohkem saavutada.