İlk reklamınızı oluşturun ve müşterilerin işletmenizi seçmesine yardımcı olun

Google Ads, işletmenizin benzersiz özelliklerinin dünyaya tanıtılmasını kolaylaştırır. Bu sayede, sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan müşterilere ulaşabilirsiniz.

Hemen başlayın

1. Adım

Bize hedefinizi söyleyin

Reklamlarınızı istediğiniz sonuçlara dayalı olarak özelleştiririz. Ayrıca seçtiğiniz reklam hedefi ne olursa olsun, Google Ads size her alanda yardımcı olabilir:

  • İşletmenizin daha çok telefon araması almasını sağlama
  • Mağaza ziyaretlerini artırma
  • Kullanıcıları web sitenize çekme
Daha fazla bilgi edinmek istiyorum Gelişmiş kampanya hedeflerine gidin

2. Adım

Nerede reklam yayınlamak istediğinize karar verin

Dünyaya açılın veya yerel pazarda kalın. Siz reklamlarınızın nerede gösterileceğine karar verin, biz de onları doğru kullanıcılarla buluşturalım.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorum

3. Adım

Mesajınızı oluşturun

Müşterilerin ilgisini çekmek için işletmenizin en iyi özelliklerini 3 kısa cümleyle vurgulayın. Veya resim ekleyerek dikkat çekici banner reklamlar oluşturun.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorum

4. Adım

Bütçe sınırı ayarlayın

Asla aylık bütçe sınırınızın üzerinde ödemezsiniz ve istediğiniz zaman bütçenizi düzenleyebilir veya kampanyalarınızı duraklatabilirsiniz. Ayrıca, bütçeniz için size tahmini sonuçlar da sunarız.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorum

5. Adım

Yayınlayın

Kullanıcılar sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığında reklamlarınızı gösteririz. Reklamlarınız Google Arama ve Haritalar'ın yanı sıra iş ortağı sitelerinden oluşan ağımızda da gösterilebilir.

Yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız. Örneğin kullanıcılar işletmenizi telefonla aramak için reklamınızı tıkladığında, web sitenizi ziyaret ettiğinde veya mağazanız için yol tarifi aldığında.

Google zaman içinde reklamlarınızın iyileştirilmesine yardımcı olur

Tüm dikkatinizi en önemli işe, yani işletmenizin yönetimine vermek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle, akıllı teknolojimiz reklamlarınızı iyileştirmenin ve daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlamanın yollarını bulmaya yardımcı olur.

Ayrıca ilerlemenizi izleyebilmeniz ve reklamlarınızın performansını daha da artırabilmeniz için raporlar, analizler ve sürekli ipuçları sağlarız.

İlk reklamınızı oluşturun

Özelleştirilmiş ücretsiz destekten yararlanın. Bir Google Ads uzmanıyla özel reklam planı oluşturun.

Hafta içi 09.00-17.00

Gelişmiş reklamcılık stratejileri mi arıyorsunuz?

Reklamlarınızla daha fazlasını nasıl yapacağınızı öğrenmek için tüm kampanya türlerimize ve araçlarımıza bakın.