Nustatykite jums tinkamą biudžetą

Naudodami „Google Ads“ jūs valdote internetinės reklamos mokesčius. Niekada neviršysite mėnesio biudžeto apribojimo ir galėsite bet kada sustabdyti kampaniją.

Pradėkite dabar

Kainodaros apžvalga

Nustatykite biudžeto apribojimą

Nustatykite reklamavimo biudžetą ir niekada neišleiskite daugiau nei nustatyta mėnesio suma.

Būkite lankstūs

Nereikia pasirašyti jokios ilgalaikės sutarties. Koreguokite reklamavimo biudžetą ir pristabdykite skelbimus, kada norite.

Mokėkite už rezultatus

Mokėkite tik žmonėms atlikus veiksmus, pvz., spustelėjus skelbimą, kad apsilankytų svetainėje ar paskambintų į įmonę.

Pasirinkite biudžetą. Pateiksime prognozuojamus rezultatus.

Mokėkite tik už rezultatus, pvz., paspaudimus, vedančius į svetainę, ar skambučius į įmonę. Nuspręskite, kiek norite išleisti, ir prieš sukuriant kampaniją parodysime jums numatomus rezultatus, apskaičiuotus pagal jūsų reklamavimo biudžetą

Koreguokite, kai reikia, bet kada paleiskite ar sustabdykite

Jūs kontroliuojate savo skelbimus. Galite pristabdyti skelbimus bet kuriam norimam laikotarpiui ir vos tik panorėję juos atnaujinti

Mokėkite už realius rezultatus

Mokėsite tik klientams atlikus veiksmus, pvz., spustelėjus jūsų skelbimą, kad apsilankytų svetainėje ar paskambintų į įmonę.

Kad jūsų veikla būtų sėkminga, teiksime ataskaitas ir įžvalgas, kurias naudodami galėsite stebėti skelbimų našumą ir mokesčius.

Valdykite reklamos mokesčius ir gaukite rezultatus

Norite sužinoti apie išplėstines kainų siūlymo strategijas?

„Google“ teikia kelias reklamavimo aukciono kainų siūlymo strategijas, pritaikytas pagal išplėstinius kampanijų ir rinkodaros tikslus.